Maggie SmithI

Margaret Natalie Smith

8,8
53 645 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maggie Smith

TOP 10 haha

użytkownik usunięty

Fakt ze ta kobieta znalala sie w top 10 pokazuje tylko ze drodzy internalci nie znacie sie na filmach jak i na aktorstwie

"Jest jedną z największych na świecie aktorek teatralnych i filmowych. Była wielokrotnie nagradzana na licznych festiwalach na całym świecie. Dwukrotnie otrzymała Oskara."...i kto tu się zna na filmach i aktorstwie..??..Maggie dostała się do TOP 10 bo przekroczyła próg 1000 głosów, a do tego miała niezłą średią...a poza tym jest świetną aktorką..

Mr_MarQx

Maggie Smith juz dawno powinna znaleźć się minimum w TOP20 , wszechstronnie uzdolniona aktorka i kobieta z klasą , co do nagród to niby nie sa odzwierciedleniem talentu , ale myśle ,że ilość otrzymanych przez nia i nagród i nominacji , w dziedzinie filmu jak i teatru , naprawde musi o czyms świadczyć.

użytkownik usunięty
Darken

Ludzie wy naprawde sie nie znacie na filmach wiec nie gadajcie ze jest inaczej noo moze po za niektorymi wyjatkami bo jak czytam wasze krytyczne opinie na temat swietnych filmow wrecz arcydziel to mi sie poprostu smiec chce i znacie sie na filmach jak Giertych na edukacji a co do Maggie Smith nie mowie juz ze jest fatalna aktorka bo faktycznie tak nie jest ale z cala pewnoscia nie zasluguje nawet na top 30 bo jest cala masa aktorow ktorzy powinni wskoczyc na jej miejscce w tym niby rankingu AMEN

Na przykład Katarzyna Bujakiewicz?

użytkownik usunięty
Mr__Angel

cos ty chyba sobie zartujesz

użytkownik usunięty

O jakis Ty mądry Jajko naprawdę. Jesteś taakim wielkim znawcą aktrostwa. O tym co się komu podoba a co nie się nie dyskutuje, każdy lubi co innego. Jednemu sie może podobać a innemu nie i tyle. A to ze jest w TOP 10 oznacza ze wiekszosci ludzi sie jednak podoba wiec nie krytykuj gustów innych.

użytkownik usunięty

Wysoka pozycja Maggie Smith w rankingu Top 100 Ludzie zrobiła mi naprawdę olbrzymią przyjemność.

użytkownik usunięty

a mi nie

użytkownik usunięty

zreszta Maggie Smith chyba nie zagrala w zadnej znanej produkcji nie liczac harrego wiec co ona tu robi ???????????

W żadnej znanej produkcji? Lepiej przyjrzyj się jej filmografii.
Zresztą sam powiedziałeś, że jej nie znasz, wiec może najpierw poznaj a potem oceniaj.

użytkownik usunięty
Nia

Kiedy ????????????/

zapytam jeszcze raz: w żadnej znanej produkcji ??!!
Oczywiście możesz jej nie lubić, ale przynajmniej nie umniejszaj zasług.
A może po prostu nie trafiłeś jeszcze na to co trzeba ?? Krytyka jest wskazana, ale tylko uzasdniona.
pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
zytka

Trzeba szanować czyjeś zdanie jednak jak się nie ma pojęcia co lub kogo się krytykuje to tak niestety jest... panie "internaŁto"

W żadnej znanej produkcji? Więc radzę na początek obejrzeć z nią "Gosford Park". Jak już obejrzysz przejdziemy do następnych filmów z świetną Maggie Smith.

Jako- powiem Tobie krótko w dupie byłeś i gówno widziałeś i Ci tak zostało, że gówno się znasz...

overseerssj

coz za seksistowski poglad i wypowiedz !

użytkownik usunięty
Caireann

gowno sie znam haha juz dawno sie tak nie usmialem :-D to chyba byl jakis kiepski zart prawda :-> no i prosze mi tu tez nie wyjezdzac z tekstami typu ze mam seksistowskie wypowiedzi bo niestety nie trawie takich walnietych lasek ktore maja na tym punkcje obsesje i jak dla mnie nadaja sie takie osoby do miejsca gdzie klamki znajduja sie tylko z jednej strony hehe no i tak na koniec powtórze jeszcze raz cos co napisalem kilka postow wyzej a to ze znacie sie na filmach jak giertych na edukacji :-) i coraz bardziej mnie tym uswiadamiacie
oczywiscie nie mowie tego do wszystkich ale do sporej czesci ktora ma tez niezle na srane w glowach ruszajac tak na mnie

Maggie jest świetna. I już .

Jezu zamknij już sie ok ? Albo masz 9 lat i jesteś zachwycony Kubusiem Puchatkiem albo masz bardzo poważny problem.... I się zarejestruj idioto

Pewnie, bo najlepiej na kinie to sie znają osoby które 10 dają takim osobą jak Adam Małysz (to jest filmweb tu sie ocenia talent aktorski a nie sportowy!!) Katarzynie Bujakiewicz, Nelly Furtado (to samo co u Małysza) a ich ulubione filmy to "Dziewczyna z siasiedztwa" i "Jas Fasola". Jajko może chciałeś zabłysnąc jak bardzo znasz sie na kinie ale Ci nie wyszło.

użytkownik usunięty
Konto_porzucone_

NIE WIEM MOZE DALEM FAKTYCZNIE A.MALYSZOWI I BUJAKIEWICZ DZIESIEC I TAK DALEJ ALE TO NA PEWNIE NIE ZE WZGLEDU NA JEGO TALENT AKTORSKI TYLKO POPROSTU Z CZYSTEJ SYMPATI A FILM DZIEWCZYNA Z SASIEDZTWA JAK I JAS FACOLA KTORYU JEST WRECZ KLASYKOM TO GENIALNE KOMEDIA NO ALE MASZ OCZYWISCIE PRAWO MYSLEC INACZEJ

użytkownik usunięty

NO I Z CALA PEWNOSCIA NIE MYSLE ZE OSOBY KTORE WYMIENILAS MOGLYBY BYC W TOP 100 NAWET NIE NALEZY SIE IM TOP 300

użytkownik usunięty

jest jest jest maggie juz nie jest w top 10 niebawem zapewnie nie bedzie jej w top 100

W ogóle o co to całe halo? Ile ludzi tyle zdań, a ile nad wyraz rozrośniętych ego tyle takich bezsensownych dyskusji.

Specjalista się znalazł od siedmiu boleści.

Trzeba powiedzieć, ze wygrała dwa oscary i miała jeszcze 3 nominacje do tej nagrody.

użytkownik usunięty
butryk_2

4 nominacje. Żadne znane produkcje? Żal i wielki, wielki smutek. Przecież w ten sposób odrzuca się największych z największych!

użytkownik usunięty

Od kiedy o talencie aktora świadczy ilość 'znanych produkcji', w których zagrał...?

Ha! Ha! Ha! Założyciel uciekł za wstydu...

I_am_a_Bad_Girl

Hmm.. nie wnikając w to co wcześniej, skoro założyciel uważa Maggie za kiepską a docenia "jasia Fasolę" to może obejrzy "Wszystko zostaje w rodzinie" - jak dla mnie świetny film. A ponadto bedzie miał dwa w jednym :) Pozdrawiam.

Dla ciebie ona pewnie nie jest dobra bo nie grała w Terminatorze i nie dupcyła się z Di Caprio....
Po prostu sam się nie znasz na filmach. Pewnie oglądasz same amerykańskie badziewia.... Pomyśl trochę nad sobą...

tomcias10

Bym się zdziwiła, gdyby chciała się "du..c"(jak to ujął przedmówca z DiCaprio :))) albo uganiac z jakąś Szwarcenegerrowatą maszynką.. Ona jest kobietą z klasa. Ale samemu trzeba mieć klasę,żeby o tym wiedziec. Widząc wiekszość wypowiedzi - są tacy co ją mają. O założycielu tematu i miernym prowokatorze bym tego nie powiedziała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones