Mads Mikkelsen

Mads Dittman Mikkelsen

8,6
61 922 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mads Mikkelsen

Ciekawe czy po tylu latach od porzucenia tańca na rzecz aktorstwa nadal dobrze tańczy? :) Scenarzyści mogliby pomyśleć nad jakąś sceną w filmie, w której Mads mógłby zaprezentować swoje umiejętności. Chyba, że już miał okazję... Na dzień dzisiejszy widziałam około 5-6 filmów z Madsem i niestety w żadnym z nich nie tańczył... Jaka szkoda :)

Johanna

Tańczył, dosłownie ułamki sekund ale tańczył. W czarnej pelerynie w "Torremolinos 73" , słaby film, można sobie darować. I tańczył w "Tuż po weselu" na przyjęciu urodzinowym Jorgena. Mój ulubiony film, pamiętam każdą scenę. Kiedy po raz pierwszy oglądałam ten film, nie wiedziałam jeszcze, że Mads był wcześniej zawodowym tancerzem. Mimo to i mimo, że scena była krótka, bankietowa, od razu zwróciłam uwagę, że fantastycznie tańczy :)

Karen_M

Dosłownie 2 dni temu udało mi się znaleźć wersję "Tuż po weselu" z napisami i mogłam go wteszcie zobaczyć, do tej pory spotykałam ten film bez napisów i lektora, a moja znajomość duńskiego jest na poziomie około zerowym, więc szukałam cierpliwie :) Genialny film. Pomijając już rolę Madsa i jego grę to film jest świetny, nie zmieniłabym w nim żadnej sceny. I wreszcie mogłam zobaczyć Madsa w "akcji tanecznej" :) Fakt, scena krótka, ale i tak zrobiła wrażenie :) Mads niby tańczył tak bardziej spontanicznie, lekko, bardziej na żywioł, ale zauważyłam, że pewne ruchy, postawa ciała sugerują, że kiedyś zawodowo tańczył. Szkoda, że scena jest taka krótka... :)

Johanna

Chcecie popatrzeć, jak Mads się wygina? ;)
http://www.youtube.com/watch?v=HOXopTehvZs&feature=related
Jakie perełki można czasami znaleźć :D

orbitka90

Rzeczywiście perełka, nie jest łatwo znaleźć coś o Madsie z czasów, gdy był zawodowym tancerzem, a tu proszę, jest :D

Johanna

W 'Kochanku krolowej' tanczy dosc dlugo :)

Divian

Tak, scena tańca w "Kochanku królowej" jest urokliwa. Jednak, jako że jest to taniec dworski, nie dało to możliwości ukazania kunsztu tanecznego Madsa, jako tancerza współczesnego. Może jeszcze w jakimś filmie zatańczy i nas zauroczy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones