Maciej Stuhr

Maciej Jerzy Stuhr

6,4
74 027 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Stuhr

ciekawe czy jest świadom tego, że gdyby nie jego stary pewnie pies z kulawą nogą by się nim nie zainteresował? ciekawe jak bardzo zyska jego kariera na tym że tak pięknie podlizał się żydkom. kundelek taki i sprzedawczyk.

radek_83

Ty tak serio?! A gdyby nawet był Żydem to co? Tobie i Twojemu ojcu nikt (że tak brzydko powiem) w gacie nie zagląda, więc dlaczego Ty osądzasz kogoś chociaż nie masz tak naprawdę żadnych argumentów przemawiających za tym.

Pan Maciej jest dobrym aktorem, niezłym kabareciarzem i bardzo sympatycznym człowiekiem (uprzedzając Twoje pytanie: tak, przekonałam się o tym osobiście) i jak dla mnie to jest osobą znaną nie tylko przez znanego ojca. Co więcej, znam ludzi którzy (o zgrozo) znają Macieja a nie wiedzą kim jest jego ojciec!

Prawda jest taka,że jego pochodzenie normalnego człowieka po prostu g...o obchodzi. No chyba, że się jest kimś kto musi się dowartościować. Pan Maciej nikomu krzywdy nie zrobił (a raczej kilku osobom pomógł), nikogo nie zabił (wręcz przeciwnie - jednej osobie uratował życie), nikogo nie napiętnuje ze względu na pochodzenie. Czy tak samo byś śpiewał gdyby się okazało, że Twoje dziecko jest chore i szpik Pana Stuhra dla niego pasuje? Powiedział byś wtedy, że nie chcesz żeby to był jego szpik bo jest cyt. "kundlem i sprzedawczykiem"? Myślisz, że rodzice dziecka, które dostało jego szpik powinni tak zrobić?

A tak na marginesie zastanów się, czy ktoś z Twojej rodziny nie jest przypadkiem jak to ująłeś "sprzedawczykiem"? Nie? A jesteś tego taki pewien? Ręką za całą swoją rodzinę poręczysz? Są róże przypadki.

Opluć człowieka jest łatwo, tylko ciekawe czy powiedziałbyś to głównemu zainteresowanemu w twarz. Może tą żółć, którą masz w sobie przełóż na coś co będzie miało w życiu jakieś znaczenie a nie na taki płytki i gó..iany hejt.
Pozdrawiam

e_an_ka

Po kolei:
Nie napisałem, że jest Żydem tylko, że się im podlizał. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Co do aktorstwa młodego stuhra to mówienie o nim "dobry aktor" to nadużycie. Dobry aktor potrafi wcielić się niemal w każdą rolę podczas gdy stuhr (mała litera zamierzona) gra przeważnie niedorobionego studenta, albo innego osobnika o wątpliwych zdolnościach intelektualnych. Ale oczywiście myśl co chcesz. Spróbuj tylko porównać go do takich aktorów jak Billy Bob Thornton, Edward Norton, Eric Bana (może nie najlepsi ale z czystym sumieniem można powiedzieć o nich, że są dobrzy) albo do naszych rodzimych Gajosów, Bończaków, Kondratów, Chyrów itp. Moim zdaniem przy nich wypada bardzo, bardzo słabo.

Nie wiem co ma pieprzenie o szpiku i chorych dzieciach do jego pochodzenia, o którym nawet nie wspomniałem ale nie wnikam. Wiem jedno: filmem takim jak "pokłosie" wspiera żydowską nagonkę na Polaków, naszych przodków którzy wycierpieli wiele w czasie drugiej wojny (między innymi moich dziadków). Także przez takie szumowiny jak stuhr, mówi się teraz na świecie o polskich obozach koncentracyjnych, słyszymy, że Polacy w czasie drugiej wojny zabili więcej Żydów niż Niemców, wreszcie, że Polska powinna zapłacić Żydom odszkodowanie za pozostawione przez nich mienie bo o to w tym wszystkim chodzi (zresztą na to miały iść pieniądze ze sprzedaży lasów państwowych). Nawet jeśli, powtarzam: JEŚLI takie sytuacje jak w przedstawione w tym gównianym filmie miały miejsce, to były one marginalne a pokazywanie tego światu przez rzekomych Polaków to zwykłe sranie we własne gniazdo. Ale pewnie jak przyjdzie zrobić narodową ściepę na spłatę mienia pożydowskiego to związku z powyższym nie zobaczysz.

Więc nie pisz mi tu k.rwa, że nikomu nie szkodzi bo tak nie jest. Może jakbyś raz na jakiś czas wyjęła głowę z d.py i pooglądała coś innego niż tvn i polsat, albo przeczytała coś oprócz niemieckiego newsweeka, to miałabyś trochę inny obraz tego co się rzeczywiście wokół nas Polaków próbuje robić i jak próbują nas przedstawiać.
Ale zanim tego nie zrobisz, to przynajmniej stul k.rwa mordę, bo rzygać mi się chce na takie niedoinformowane pseudointelektualistki z licencjatem, po wyższym kursie gotowania na gazie, próbujące zabierać głos w ważnych dla tego kraju sprawach. Włącz sobie listy do m. albo jakieś inne gówno z młodym żydowskim pachołkiem, po którym mózg jeszcze bardziej ci się zjeb.e, a poważne sprawy zostaw ludziom, którzy wiedzą o co biega i co się wokół nich dzieje.

Bez pozdrowienia.

radek_83

No własnie widzę jaka to wielka kultura się u Pana kłania.
Nie znasz mnie człowieku, więc nie wypowiadaj się na temat mojego wykształcenia ani tego kim jestem bo po prostu tego nie wiesz. Może gdybyś nie wyskoczył z tą ostatnią częścią swojej wypowiedzi to bym Ci nawet po części przyznała rację, może bym nawet po ludzku z Tobą porozmawiała, ale na samym końcu wyszło na to,że jesteś zwykłym dużo szczekającym burakiem bez odrobiny kultury osobistej!

Co do oglądania tvn i polsat - skoro wiesz o czym tam mówią to jak widać sam oglądasz...w przeciwieństwie do mnie, bo nie mam nawet telewizora. Polecam Ci zamiast małego, szklanego, ogłupiającego ekraniku teatr i porządną literaturę. Może wtedy poziom Twojej kultury słowa wzrośnie?

A co do cyt. "wyjmowania głowy z d.py" to współczuję Ci, że lubisz swoją tam wkładać, bo jak widać wiesz o czym piszesz. Mam tylko nadzieję, że masz dobry szampon.

Mimo wszystko pozdrawiam i życzę trochę więcej kultury, bo to co masz mądrego do powiedzenia ginie w bagnie Twojego chamstwa.

e_an_ka

Chamstwo to być taką ignorantką jak ty. Sram na przyznawanie mi racji przez idiotów i na to co tacy o mnie myślą. Używam słów adekwatnych do sytuacji. A kultura to nie tylko pisanie twój, ci, wasz itp wielką literą (co nawet dzieko potrafi), ale przede wszystkim szacunek do ludzi starszych, a nie oczernianie ich w żydowskich filmach i robienie z nich morderców. Skoro jak piszesz, wyłączyłaś telewizor to teraz włącz myślenie.

radek_83

Ty poważnie nie widzisz tej drugiej strony medalu? Myślisz, że sytuacje przedstawione w filmie były tak marginalne? Polska ma piękną historię, ale są też taki momenty, którymi nie możemy się poszczycić. Tak jest z resztą praktycznie z każdym krajem. Na świecie jest ( i było kiedyś) tylu ludzi bez sumienia i wśród nich (chcąc czy nie chcąc) są też Polacy.

A tak na marginesie. Może u Was nie było takich sytuacji jak w miejscu, w którym mieszkam, gdzie w czasie II WŚ Polacy sprzedawali Żydów Niemcom za marne gorsze. Co więcej, sprzedawali Polaków, którzy Żydom pomagali. I to nie są rzadkie sytuacje. Wiesz jak się mieszkało obok ludzi, którzy wzbogacili się na śmierci całej żydowskiej rodziny? Którzy posłali 3 małych dzieci na śmierć?! Bo ja i moja rodzina wiemy. Tylko, że takie historie zamykają się w małych społecznościach - nie są jednak zapominane. I tak, dla mnie tacy ludzie to byli mordercy.

Aha - nie tylko Twoi dziadkowie cierpieli w czasie wojny. I nie ucz mnie szacunku do starszych ludzi, bo tak jak Ci mówiłam NIC o mnie nie wiesz.

I nie wyzywaj nikogo od idiotów, bo to tylko pokazuje kim sam jesteś. Szkoda mi Ciebie, bo przez nagromadzony jad musisz być bardzo nieszczęśliwą osobą.

e_an_ka

Nie warto prowadzić tej dyskusji, szkoda czasu i energii (chociaż podziwiam za cierpliwość); niektórzy po prostu lubią pluć jadem i tylko czekają, żeby ktoś im odpisał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones