Macaulay Culkin

Macaulay Carson Culkin

8,6
9 758 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Macaulay Culkin

Ostatnio patrzyłem na filmy, w których grał Macaulay Culkin, jako dziecko w filmach. Dla mnie to najlepszy młody aktor w sensie do około 15 roku życia. Jego role w "Wujaszek Buck" , "Moja dziewczyna", bo nie wspomnę o sadze Kevina w jego wykonaniu , po prostu super ... No i najlepszy chyba "Synalek" . 13 letni chłopiec zagrał tak emocjami, zagrał to lepiej niż większość tych pseudo aktorów, którzy pokończyli niby szkoły aktorskie... Urodził się, by grać :) Ostatnio wrócił na ekran, pewnie obejrzę jego ostatnie filmy i się wypowiem tu co do nich :)

PS. Jakieś propozycje innych aktorów, którzy jak byli mali tak super potrafili grać :)?

użytkownik usunięty
Sieniak7

Zgadzam się. zapowiadał się na wieliego aktora po rolach m.in. w synalku'' ale chyba jest juz skończony:/

Sieniak7

Haley Joel Osment: Forest Gump, A.I. nominacja do Oscara za 6 zmysł. To wszystko zanim "stuknęła" mu 15. Bezapelacyjnie najlepszy młody aktor ostatnich lat.

Tomeasz

Tak tak też jestem jego fanem jako młodego aktora :) W filmie "Podaj dalej" też bardzo fajna rola. Niewątpliwie obydwaj dużo pokazali przed 15stką :)

Sieniak7

Sean Austin,Eljah Wood też nieźli jako małolaty i ś.p.Corey Haim również,ale on sam się zmarnował na własne życzenie,Wood musi wyjść z cienia WP a aktorem jest całkiem niezłym ale i tak najlepszy to Austin jest też reżyserem szkoda że nie jest odpowiednio doceniany bo to bardzo utalentowany aktor.

szarit

ale ma morde,buehehehhe.

lww

wyrzuć lustra z domu jak ci się nie podoba

Sieniak7

Christian Bale w "Impreium słońca". Dakota Fanning jest niezła.

galateaa

macaulay culkin to niezmiennie mój ulubiony aktor, choć teraz jak widać nie za dobrze mu się wiedzie - śmierć siostry, nieudane związki i brak ról niestety, jednakże wierze w niego bardzo!!! inni moi ulubieni aktorzy dziecięcy to fred savage, joseph gordon - lewitt i haley joel osment oczywiście :) no i do dakoty też nic nie mam jak i do christiana bale.. jak widać jedni poszli w górę, inni w dół, ale sentyment został ten sam :)

ania20k

gdy widzę filmy z ich udziałem z początku lat 90. chodzi tu o freda i macaulaya culkina oo i elijaha wooda !! to serce się kraje, i do tej pory kocham wlaśnie filmy tamtych lat, czyli koniec 80. i początek 90. :)

Sieniak7

I tak lepszy jest jego brat...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones