Małgorzata Socha

6,7
9 477 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Małgorzata Socha

Niezwykle zgrabna. Długie nogi, duże piersi. Może twarz nie jest wyjątkowa, ale całość cudo. Szkoda tylko, że jest taką "serialową dzi..." ;]

szlap_oksodra

Twarzy nie ma idelnej przez te jakby podpuchnięte oczy, ale może i dobrze bo po cp jeszcze jedna lala. Za to figury zazdroszczę,nareszcie naprawdę zgrabna, kobieca a nie jakis tam wieszak.

użytkownik usunięty
szlap_oksodra

Moim zdaniem wygląda jak pół dupy z za krzaka (za przeproszeniem).

;)

szlap_oksodra

mmm ma figurke świetna, do pozazdroszczenia :)

szlap_oksodra

ona jest super, długie nogi , twarz też super, i piersi ;) .Pewnie faceci to tam w kolejce stoją .

szlap_oksodra

Zgadzam się jest piękna. Kwintesencja kobiecości. Jedyne co mi się w niej nie podoba to usta. Jakoś dziwnie umiejscowione :/

PEACE

Gorgo_

hmmm... według mnie twarz też ma piękną... może nieidealną, ale to jest poniekąd plus... wyglada oryginalnie, przez co jej uroda zapada w pamięci...
ale najważniejsze, że ma talent przez duże T. Szkoda, że się marnuje w serialach...

szlap_oksodra

z tego co wiem to ona woli grać w serialach bo dzięki temu wie że ma przez dłuższy czas pracę, a jak zagra w filmie to jest to rola jednorazowa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones