Małgorzata Socha

6,7
9 480 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Małgorzata Socha

Dziwi mnie tak wysoka ocena, ciekawe kto przed "Brzydulą" powiedziałby że jest dobrą aktorką, nic do niej nie mam ale uważam że nic ciekawego jeszcze nie zaprezentowała, a co do Violetty to uważam że to jest poprostu dobrze napisana postać, i to scenarzystą należą się gratulacje a nie jej.

Magda1916

Ale nie każdy umiał by tak to zagrać


Johny999

Co znaczy "tak"? Ja właśnie odnoszę wrażenie że zrobiła ją dokładnie tak jak miała napisane, Violetta nie ma jakiś specjalnie wyrobionych gestów czy mimiki, jej największą zaletą są tekst, które niestety nie są zasługą pani Małgorzaty.

Magda1916

Mylisz się przecież ona nie stoi jak kłoda tylko fajnie się rusza gestykuluje wprost pasuje do tej roli i myśle że normalna aktorka typu Julia Kamińska nie pasowała by do takiej roli a Małgosia ma właśnie to coś że jej postać przyciąga i to sie ludziom podoba i widać to po ocenie, po tym ile głośów tu przybyło od pierwszego odcinka jak tego nie widzisz to kup sobie okulary




Johny999

No ok, ale czy w innich rolach komediowych zachowuje się inaczej, porównaj sobie Violette z jej rolami w Halo Hans, Zakręconych albo Bao-Bab....

To samo dotyczy jej ról obyczajowych, w Pirwszej miłości była taka sama jak jest w Na Wspólnej czy Tylko miłość.

Magda1916

Morze tak reżyser jej kazał nie wiem może grała takie same role ?

Magda1916

Ja osobiście śledzę jej poczynania od serialu "Dziupla Cezara". Osobiście
bardzo lubię jej grę i mam nadzieję, że dostanie wiele ciekawych ról...A co
do VioleTTy to ona jest niezastąpiona...nikt nie zagra tak jak ona :D.
Pozdrawiam :)

bastilia85

:) Dokładnie. Odkąd ujrzałem ją w "Dziupli Cezara" to nie da o sobie zapomnieć. Niesamowicie piękna. Może posiadasz odcinki "Dziupli Cezara" ? Serial Kozak !

użytkownik usunięty
Magda1916

wracając do pierwszej wypowiedzi, uważam, że takie seriale są po to, żeby zapoczątkować 'działalność' początkujących aktorów. Socha na pewno po Brzyduli dostała wiele interesujących ról (bądź dostanie). każdy aktor jakoś zaczyna, nie jest od razu wielką osobowością. pozdrwiam :D

Magda1916

Z pewnością niewiele było takich osób. Chodzi tu, zapewne, o to, że Violetta jest postacią niesamowicie charakterystyczną, a poprzednie role Małgosi były bardziej 'zwyczajne'.
Mnie martwi fakt, że jest głównie aktorką serialową. Może po "BrzydUli" faktycznie dostanie jakieś porządniejsze propozycje. Szkoda dziewczyny, bo ma potencjał.

użytkownik usunięty
risatta

zgadadzam się z tobą. każdy jakoś zaczyna, może niedługo zobaczymy ją w poważniejszych produkcjach

Co Ty opowiadasz dziewczyno? Myślisz, że sam scenariusz wystarczy??
Małgosia to przede wszystkim bardzo dobra aktorka teatralna. Jak dla mnie jedna z najlepszych polskich aktorek naszego pokolenia, która powinna grać główne role w dobrych polskich filmach. Rowniez śledzę jej poczynania od "Dziupli Cezara". Jej role zapadaja w pamieci, bo po prostu jest dobra.
To nie jest kwestia samego tekstu, aktor też powinien go dobrze zinterpretować. Małgosia ma doskonałą mimikę, doskonale gestykuluję i bardzo naturalnie mówi, tak jakby była graną przez siebie postacią...
Ciekawa jestem jak Ty byś zagrała Violette, chciałabym zobaczyć, skoro to takie łatwe według Ciebie...

Magda1916

Proszę mi uwierzyć, dobrze napisany scenariusz nie da nawet najlepszemu aktorowi tego luzu, tej wiarygodności, której potrzebuje, by móc jak najlepiej przekazać postać. Sosze się to udało i chwała jej za to! Jest naprawdę świetną aktorką! Zdobyła u mnie uznanie długo wcześniej przed "Brzydulą", a ten serial utwierdził mnie w przekonaniu, że Gosia jest zajebista i niedoceniona :( Ostatnio miała bardzo ciekawy epizod w "Ojcu Mateuszu". Była tam rewelacyjna i zagrała zupełnie inną postać od Violetty. Jak będą powtórki radzę obejrzeć!

Magda1916

Coś w tym jest co napisałaś. Serialu nie oglądałem raptem może jakieś cztery odcinki tak żeby móc mu dać jakąś notę na filmweb, ale z tego co wiem to grała tam ona taką komiczną przerysowaną postać, która nijak pasowała do zajmowanego przez nią stanowiska w tej firmie. Da się zauważyć, że w Polsce aktor bądź aktorka po zagraniu charakterystycznej, przerysowanej roli w komercyjnym serialu czy filmie, który ma dużą oglądalność, wynoszony jest na szczyty popularności.
Według jej filmografii powinienem widzieć pięć filmów z jej udziałem, a tak szczerze powiedziawszy pamiętam ją tylko z "Po sezonie", za to w ogóle z "Wtorku" czy "Samotności w sieci". Dla mnie jej najlepsza rola to ta z serialu "Determinator" tam z tego co mi się przypomina dobrze zagrała przejmującą postać, która musi się ukrywać przed przestępcami.

Bolek84

moim zdaniem po prostu ta rola była dla niej i dzięki niej ma swoje 5 a może więcej minut . Jak dla mnie jest super i ciesze się że dostała taka szanse od losu że w końcu o niej słychać i z ciekawością będe dalej sledziła jej losy. Wielu jest takich aktorów np .Paweł Małaszyńslki słyszałeś o min wcześniej czy dopiero po tym jak zagrał w Magdzie M. I w tym cała filozofia

sigma86

Widziałem ją w teatrze Ateneum i od tego czasu śledzę jej poczynania. I muszę powiedzieć, że jest jedną z najbardziej utalentowanych aktorek swojego pokolenia:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones