M. Night Shyamalan

Manoj Nelliyattu Shyamalan

6,7
5 337 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby M. Night Shyamalan

Dla dobra widzów powinien już zakończyć karierę reżyserską, i zająć się czymś innym.
Jego filmy są nudne, wyprane z emocji, nieciekawe. Jedynie szósty zmysł dało się jakoś oglądać może gdybym w połowie filmu nie domyślił się zakończenia, to wystawiłbym więcej niż 5/10. Natomiast takie "hity" jak niezniszczalny to już wogóle nie ma o czym mówić, żadne zmiany w tym kiepskim filmie by go nie uratowały. Widziałem jeszcze Znaki i tak mniej więcej w połowie byłem tak zażenowany że przestałem oglądać. Nie będę więcej brał się za jego filmy , temu panu już dziękuje, mam nadzieje że aktorzy i producenci również już się na nim poznali i ekspresowo wyślą go do Indii :) Niech się zajmie reżyserką w Bollywood może tam go docenią.

Danas_fw

a ja uważam, że to reżyser który robi jedne z leszych filmów komercyjnych. Nie każdy musi kręcić arcydzieła, nie każdy musi się angażować w wysokobudżetowe hiciory. Moim zdaniem ten pan tworzy świetne kino komercyjne - dla rozrywki! Jeśli mam ochote na dobrą zabawę, a nie co autor miał na myśli, to sięgam po jego filmy. A "szósty zmysł" to jeden z najlepszych thrillerów wszechczasów

Ruby_in_Gold

Ok szanuję twoje zdanie, ale moja opinia o nim pozostaje taka sama. Popatrz sobie na oceny jego filmów, tylko szósty zmysł ma wysoką. Często gust filmwebowiczów mocno różni się od mojego, ale akurat w przypadku Shyamalana zgadzam się z ocenami prawie w 100 %, prawie bo uważam że powinny być jeszcze niższe. Dobre filmy komercyjne to robią Cameron i Spielberg a nie Shyamalan. Jeżeli już film komercyjny to wysokobudżetowy taniej komerchy nie trawię a taką właśnie kręci Shyamalan.

Danas_fw

No, ale przyznaj, że "Osada" powala. Widziałam ten film bardzo dawno temu w kinie i do dzisiaj go pamiętam. Rzadko mi się zdarza pamiętac treść filmu od początku do końca, a tak właśnie jest w tym przypadku

Ruby_in_Gold

Szczerze - nie widziałem osady. Dobra nie chce mi się już nadawać na człowieka, nie jestem jakimś frustratem zapienionym co opluwa ludzi zza monitora po prostu filmy M.Shyalamana mi nie pasują. Najbardziej zawiódł mnie Niezniszczalny film był banalny i strasznie nudny a spodziewałem się czegoś ciekawego. Szósty zmysł też mnie zawiódł nie chcę pozować na "inteligenta" ale już w połowie domyśliłem się że Willis nie żyje i jest duchem. Po prostu inaczej odbieramy jego filmy , pozdrawiam.

Danas_fw

No widzisz, a dla mnie to był całkowity szok że Willis to duch. Obejrzyj osadę. Naprawdę nie jest zła. Jest dużo zwrotów akcji i zaskakujący finał. Chociaż, skoro przewidziałeś koniec, to może "Osada" nie będzie taka zaskakująca dla Ciebie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones