Logan Lerman

Logan Wade Lerman

7,9
20 581 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Logan Lerman

Trzymam kciuki za niego, bo jest dobry, i czekam na porządny film z nim w roli głównej.

Nie oglądałam z nim wielu filmów (Percy Jackson 2 części, Efekt Motyla i Charlie), przy czym teraz biorę się za kolejne, ale ("Efektu" nie pamiętam, dawno oglądałam) za każdym razem, gdy go widzę, ma charakterystyczne, nerwowe ruchy, tak fajnie majta rękami. Możliwe, że to dlatego, że w Percy'm grał postać z ADHD, a w Charlie'm był introwertykiem itd., ale te ruchy rąk mnie rozbrajają. I w ogóle tak ciekawie się kręci w miejscu.

Pisząc bardziej na temat, w Percy'm ma jedną wielką zaletę: w drugiej części tak świetnie skacze w kilku scenach, że niemal wyłam z zachwytu. "Złodziej Piorunów" i "Morze Potworów" to filmy skopane pod względem ścisłości do książki, ale wydaje mi się, że Lerman zagrał dobrze nastolatka z ADHD, którego matka znika w obłoku złotego pyłu, a on sam nagle dowiaduje się, że greccy bogowie istnieją. Poza tym uwielbiam jego palce. Dużo rysuję i możliwe, że to właśnie z tego wynikają takie dziwactwa, ale zawsze zwracam uwagę na dłonie i nadgarstki, a u niego są one naprawdę świetne :3 I kształt brwi. Chyba za bardzo go chwalę.

użytkownik usunięty
Zehel

:-) nie zarejestrowałem tego charakterystycznego majtania, ale przyjrzę się przy najbliższej okazji. Jakie dziwactwa!? Ja też zwracam uwagę na dłonie (zazwyczaj w realu) - każdy detal ma wartość. ;-)

odnośnie matania podpowiem, że on to robi, kiedy jest zestresowany. Na pewno było w momencie, gdy w Percy'm dowiedział się o wszystkim i był zdruzgotany. Prawie na samym początku, tuż po zniknięciu matki. Charlie'go dopiero co obejrzałam drugi raz i już nie pamiętam gdzie to było. Też gdzieś na początku xP

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones