Lizzy Caplan

Elizabeth Anne Caplan

7,4
10 388 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lizzy Caplan

Cudownie zagrała zblazowaną dziewczynę.

Abruzzi

świetnie zagrana rola to musze przyznać moim zdaniem najlepiej ze wszystkich zagrała w tym filmie
nie wiem o co chodzi z tym "zblazowaną" jezeli to miało być zbłaznowaną ( nie czepiam sie do literówki) to i tak nie rozumiem dlaczego zbłaznowaną??!!

Edzzzia

Ze słownika Kopalińskiego:
zblazowany znudzony, zobojętniały, przesycony wrażeniami, uciechami życia.

Abruzzi

tak tak tak
byla rewelacyjna i zdecydowanie najbardziej sexy

kolgrim

Fajnie zagrała, lepiej niż pozostałe panie :)

kolgrim

faktycznie, dobrze jej w takiej fryzurze i kolorze włosów, ni cholery nie to co na zdjęciu w profilu, bo tamto to gówno :)

urodziwa, świetna dziewczyna, super zagrała zblazowaną, nieco zdzirę... baaaaaaardzo mi się podobała po prostu! Szkoda, że eksplodowała jej jama brzuszna czy tam klatka piersiowa i jej już nie zobaczymy w sequelu... :( chyba, że tylko brzuch jej rozerwało i jakoś ją odratują....

Abruzzi

Najlepsza rola w filmie. jedyna osoba, której scenarzyści stworzyli wyraźnie zarysowany własny charakter

Wildchild

dokładnie - najciekawsza i najlepiej zagrana postać z filmu, i najciekawsza uroda, po śmierci Marleny już mi było wszystko jedno;]

Abruzzi

Tak, niedawno oglądalem ten film i musze przyznac racje. Dobrze odzwierciedlila, jak to autor tematu ujal, zobojętniałą na wszystko. Szkoda tylko, ze ja usmiercili i to w polowie filmu ;/

Abruzzi

JA CHCĘ żeby została moją żoną. Kocham ją

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones