Linkin Park

10
2 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Linkin Park
justareader

Może troche wiecej tolerancji muzycznej ?
Moim zdaniem każdy słucha tego co lubi i nie rozumiem szuflatkowania zespołów na mniej kultowe czy bardziej.Jeżeli komus się to podoba to niech ich słucha. Muzycy w tym zespole jak i w każdym innym ciężko pracuja, a wy wszyscy potraficie to tylko krytykować że to chłam albo że nie graja prawdziwej muzyki.Osobiście słucham ich czasami jak mnie najdzie ochota, bo nie szuflatkuje zespołów. Dla mnie każdy jest równy i nie patrze na to czy kultowy czy nie. Tacy właśnie stali się Polacy, są nie tolerancji tylko wszystko krytykują i nie doceniają ich ciężkiej pracy.

kacha018

Jak ktoś się interesuję muzyką,to potrafi ocenić dany zespół obiektywnie.Jak ktoś lubi sobie posłuchać tak od siebie czegoś,to niech słucha czego zechce.

kacha018

Czy widzisz w moim poście chociaż słowo krytyki? Po prostu uważam ,że "lekkim" przegięciem jest stawianie słowa kultowy obok Linkin Park. Zespoły kultowe z reguły zostawiają po sobie jakąś spuściznę. LP tego nie zrobi,bo niczym się nie wyróżnia na tle reszty.Nic nie wniesli do muzyki. Raczej żerują na ciężkiej pracy innych zespołów .Wbrew temu co sądzisz nie każdy jest zaspół równy.Więc jak zachwyca, skoro nie zachwyca?

kacha018

kacha018 tak na przyszłość, pisze się "szufladkowanie" i "nietolerancyjni". Pozdrawiam:)
Co do reszty muszę zgodzić się z justreader. Nie można nadużywać słowa "kultowe". W przypadku Linkin Park użycie tego słowa traci całkowicie na wartości. Tak samo jak powiedzenie każdemu napotkanemu facetowi "Kocham Cię". Rozumiesz? Faktem jest, że każdy słucha czego chce... Fałszem jest jednak to, że skoro ktoś czegoś słucha to to musi być dobre. Wielu osobom podoba się "muzyka" tego kolesia co śpiewa "kupę sobie strzele z rana". Czy to musi oznaczać, że ten facet jest dobrym wokalistą czy też muzykiem? Bo Ktoś to lubi słuchać? Taki Ktoś może stwierdzić, że ludzie którzy nie lubią jego ulubieńca szufladkują. Przecież ten jego ulubieniec jest kultowy, prawda?

justareader

Ja uważam że LINKIN PARK są najlepsi. Ale no tak, każdy ma swój gust i każdemu podoba się inny rodzaj muzyki. Nie krytykuje innych zespołów (bo wszystkie w jakiś sposób się wyróżniają), ale ja zdecydowanie wole LP . Pozdro dla fanów ;D

szybka_3

Oni nie są najlepsi. Po prostu poznałaś w swoim życiu jeszcze zbyt mało zespołów, które są lepsze od Linkinów. To nadejdzie jednak z czasem. Mam nadzieję...

platyna_2

Ależ ty jesteś irytujący koleś. Ludzie mają różne gusta, LP przeszedł wielką ewolucję począwszy od swoich pierwszych płyt, aż do płyty sprzed bodaj dwóch lat. Pokazali, że potrafią grać różną muzykę i są zespołem wartym uwagi. A, że ty wolisz słuchać justina biebera, to twoja sprawa.

HrabiaWiesiek

Po pierwsze mam waginę.
Po drugie zarzucanie mi słuchania Justina Biebera wynika z tego, że najwyraźniej jeszcze nie dojrzałeś do dyskusji na temat muzyki, bo się po prostu na niej nie znasz. Niedojrzale atakujesz zamiast argumentować. Bardziej na miejscu byłoby napisanie, że mam sobie słuchać Jeffa Buckleya, bo tego jegomościa mam w awatarze i jego piosenki goszczą na moim blogu...
Po trzecie. To, że LP nie trzymają się stylu, który im wychodził najlepiej nie jest dobrym argumentem. Można się trzymać jednego stylu i nadal być rewelacyjnym. Linkini najwyraźniej wyczerpali pomysły i wzięli się za zwykłą elektronikę, co ma się do hard rocka czy nu metalu tyle, co Zmierzch do Wywiadu z wampirem.
Reasumując LP nigdy nie będzie kultową kapelą i naprawdę radzę Ci żebyś zamiast bronić i atakować innych ludzi, którzy mają inne zdanie od Ciebie zaczął się rozwijać, a nie ograniczaj się tylko do jednej kapeli.
No i dojrzej, bo tak jak wspomniałam wcześniej zarzucanie komuś fałszywych spekulacji jest poniżej jakiegokolwiek poziomu. Pozdrawiam.

platyna_2

Po pierwsze nigdy się nie ograniczałem do słuchania jednego zespołu, przeciwnie słucham ich setki i każdy z nich ma coś ciekawego do zaoferowania mi. Metallica, Linkin Park, Limp Bizkit, Led Zeppelin, Pink Floyd, Egypt Central, Papa Roach, Chris Cornell, Bush, Foo Fighters, Pearl Jam, Seether, Nine Inch Nails, Apocalyptica, Machine Head, Queen, Rammstein, Avenged Sevenfold, All That Remain, The Black Keys, Korn... długo by wymieniać, ponadto słucham innych gatunków (niż te pochodne z rocka i metalu), w tym muzyki klasycznej. Ograniczanie, szufladkowanie się, jak w twoim przypadku, świadczy o twojej niedojrzałości. Kolejna sprawa jest taka, że twój sposób bycia jest wielce irytujący, taki stereotypowy Polaczek - pokazuje całemu światu jak bardzo wszystkich, którzy są inni nienawidzi. Zamiast ciągle włazić na profil LP i krytykować wszystkich, którym odpowiada ten zespół zajmij się czymś czym lubisz, tym swoim Jeffem Buckley'em czy kimkolwiek innym. I wracając do twojego "po pierwsze mam waginę"... może jak zaczniesz jej używać, to ta gorycz i złość drzemiąca w tobie straci na sile.
A na twoją postawę pt. "moje zdanie jest jedynie słuszne" odpowiem polskim przekładem wiersza legendy rapu 2Paca:
"Proszę obudź mnie kiedy będę wolny
Nie zniosę niewoli
gdzie mówią mi, że ma kultura nie ma bytności
Uschnę i umrę w nieświadomości
Ale moje wewnętrzne oko dostrzega inny ród
panujących królów daleko stąd
pośród bogatej i pełnej zieleni drzew
pośród wspaniałych
mężczyzn i kobiet równych sobie
Wojna przeminęła, świat żył w pokoju
Ale teraz, gdy budzę się do koszmaru
spostrzegam,że jestem więźniem ubóstwa
Proszę obudź mnie kiedy będę wolny
Nie zniosę niewoli
Wolałbym raczej oślepnąć
niż żyć bez wyrażania mych myśli"

HrabiaWiesiek

Widzę, że dalsza dyskusja nie ma większego sensu. W poprzednim poście pokazałam Ci, że sam zachowujesz się jak taki typowy Polaczek, których tak bardzo nienawidzisz. Twoja niedojrzała wypowiedź, która nie miała nic do tematu (tyle co miala na celu obrazenie mnie) byla przyczyna mojej oceny jakobys nie sluchal niczego ambitniejszego. Skoro sluchasz chociazby Zeppelinow to powinienes wiedziec, że LP do dobrych zaspolow nie naleza... Moze i jestem irytujaca, nie wchodze co chwile na forum, od jakiegos czasu jest taka funkcja na fw jak wyswietlanie komentowanych wpisow... Stad moja goscina tutaj. Mlody, wez poluzuj majty i przestan sie spinac. I tak oboje wiemy ze mam racje:D A

platyna_2

Kotek, w każdym temacie o LP widzę Twą wypowiedź, i to nie jedną. Ciekawi mnie skąd wziął się Twój kompleks LP. Może ma to jakiś związek z Twoim trudnym dzieciństwem? Może nobody's listening i wszyscy Cię ignorowali? Bennington to jeden z najlepszych wokalistów wszech czasów i nic tego nie zmieni. A Ty in the end będziesz crawling i waiting for the end :) Ps. Nie noszę bielizny. Ułatwia mi to dotarcie do kobiet. Do Ciebie jednak jakoś nie mogę dotrzeć :(

HrabiaWiesiek

To popatrz jeszcze sobie na daty. Pół roku temu trochę mi się nudziło, dlatego tak często przesiadywałam;] Teraz niespecjalnie mam czas na nawracanie głupców... Nie mam kompleksu LP, sama czuje sentyment do trzech pierwszych płyt (jako fan pewnie wiesz ze chodzi o HT Reemke i Meteore) i czasami sobie poslucham by wspomniec czasy kiedy bylam nastolatka:-) Ale widzisz, to co oni zrobili w chwili obecnej, jak bardzo odeszli od pierwotnego brzmienia... Nie. Nie zaakceptuje tego. A co do wokalu Chestera to nie jest taki rewelacyjny jak Ci sie zdaje. Mysle ze nie poradzilby sobie chociazby w "So real" Jeffa B. :P Wokalista powinien byc wszechstronny by być najlepszym. Co do dziecinstwa... nie mowimy tutaj o moich traumatycznych przezyciach wiec moze zejdzmy z osobistych przytykow? W koncu rozmawiamy o muzyce. No chyba, ze nie masz zadnych argumentow i starasz sie jak mozesz wyprowadzic mnie z rownowagi :P Do mnie nie dotrzesz Misiek, bo widzisz... Mam takie coś jak swój rozum i własne zdanie. Tak na przyszlosc... To, ze cos jest popularne i czesto sluchane i kupowane nie oznacza, ze jest dobre. Pozdrawiam.

platyna_2

Trzy pierwsze płyty były zdecydowanie najlepsze. Dwie ostatnie... nie w moim guście, liczyłem na coś innego po długim okresie milczenia zespołu, ale są ludzie, którym się to podoba i mają prawo lubić ten nowy muzyczny image LP. Ja liczę, że jeszcze wrócą do starego brzmienia, chociaż takimi balladami jak Leave Out All The Rest nie pogardzę. Wokalistą Chester jest świetnym, dysponuje tenorem (co wyczytałem gdzieś na internecie, bo sam nie odróżniłbym tenoru od basu czy sopranu ;P). Lubię od czasu do czasu posłuchać jego drugiego zespołu, czyli Dead By Sunrise. Pana Buckleya nie słucham, więc nie wiem czy Chester by sobie poradził... Jeśli nie wierzysz w wokalne umiejętności Chestera, to wpisz na youtubie Rolling In The Deep Adele - Linkin Park cover... Swój rozum i własne zdanie... uuu to wiedz, że do partii PiS nie przyjęliby Cię (taka mała dygresja :)).

HrabiaWiesiek

Z połową wypowiedzi się zgadzam... Co do Chestera to bardziej mi to przypomina alt no ale dobra... Jednak tak szczerze mówiąc to głosem mnie facet nie zachwyca :P Jeśli Jeffa nie słuchałeś to masz tu link http://www.youtube.com/watch?v=EcaxrqhUJ4c&ob=av2e
A nóż widelec Ci się spodoba:) Warto rozwijać swój gust muzyczny, kiedyś strasznie szalałam za Linkinami, nie boję się przyznać:P ALE z tej muzyki się wyrasta. A istnieją i istniały zespoły, artyści, których będzie się słuchać zawsze. Jeśli zaś Linkini naprawdę się popiszą z kolejnymi płytami to nie omieszkam się do tego przyznać i poprzeć nawet fanów.

platyna_2

Jesteś żałosna i nietolerencyjna z mojego punktu widzenia, pozdrawiam.

Gangelus

Z mojego punktu widzenia jesteś niedojrzały do poważnej konwersacji. Jeśli się nie ma argumentów by coś obronić to co robią z reguły niedojrzali fani? Atakują osobę, która nie zgadza się z ich opinią.
Co do nietolerancji... Jeśli mi powiesz, że "Mafia" jest lepszym filmem od "Ojca chrzestnego" to owszem, będę bardzo nietolerancyjna nie zgadzając się z Twoją wypowiedzią. O ja zła, o niedobra.

platyna_2

Nie wypowiedziałem się nawet dobrze, a ty już mnie oceniasz jako człowieka?
Kolejny plus dla Ciebie : )

Gangelus

To samo ty zrobiłeś, chciałam zobaczysz czy się tego przyczepisz stając się hipokrytą :))
I standardowo spełniłeś me oczekiwania i skierowałeś nóżki tak jak chciałam.

platyna_2

Tyle, że ja to wnioskuję po Twych wypowiedziach na temat LP, a Ty wnioskujesz po moim stwierdzeniu. : )

Gangelus

Czyżbyś oczekiwał, że tylko dlatego iż lubisz LP to wszyscy mają uważać, że jest to zespół kultowy? Nie mam nic do fanów Linkin Park, słuchajcie czego chcecie... Jednak kłamstwom przyklaskiwać nie będę. Czyżby to było coś dziwnego? Pytanko mam...Czy Chester Bennington potrafi zawyć na jednym wydechu przez 15 sekund dodatkowo stymulując brzmienie? Nie przypominam sobie...

platyna_2

Fajnie, to załóż sobie swój temat i się w nim wyżyj. Jesteś po prostu żałosna, nie potrafisz uszanować, że ludzie ich lubią i obrażasz ich. Wyluzuj hejterko. Nudna jesteś.

Gangelus

Jak się nie umiesz zachowywać to do budy. Zamiast bronić zespołu dalej rzucasz wyzwiskami... Podaj mi jeden argument świadczący o tym, że Linkin Park w chwili obecnej jest zespołem kultowym... Bo ludzie słuchają? Gracjana Roztockiego też ludzie słuchają. Bo sprzedali miliony płyt? Nie oni jedni.
Zastanów się chwilę, pohamuj swe gimbusowe emocje i postaraj się porozmawiać normalnie, z argumentami.
Poza tym, forum... Forum to nie fanpage LP. Na forum wypowiadają się wszyscy i nikt nie musi ci lizać stóp i tańczysz jak mu zagrasz. Więc raz jeszcze, pohamuj się chłopcze i naucz kultury.

platyna_2

Oj, pogrążasz się coraz bardziej. Czytanie ze zrozumieniem się kłania koleżanko. Twoje zachowanie jest żałosne i nie tylko ja to potwierdzę. To ty się naucz kultury i tolerancji.

Gangelus

Nie mów mi o kulturze i tolerancji skoro sam tego nie wykazujesz.
Jeszcze raz - poproszę o argumenty przemawiające za tym jakoby LP miało być kapelą kultową. Skoro tak ciężko ci to idzie to najwyraźniej takich argumentów nie posiadasz i dalej atakujesz mnie jako osobę.
Naucz się rozmawiać, albo zamiast na forum siedź na blogu, załóż funclub i ścigaj idoli po świecie. Na lepsze ci to wyjdzie.

justareader

Twoją prowokację oceniam jako mizerną. Zbyt mało odpowiedzi aby w zaistnieć w świecie prowokacji. Spróbuj zająć się jedzeniem szklanek na czas, moi kumple szklanki jedzą, może chcesz też?

Xedrios

Prowokacja? Pliz,każdy kto ma więcej niż 13 lat i słyszał coś więcej niż szajs z Viva Polska przyzna mi racje. Jaraj się kotku chłamem,przy sprzyjających wiatrach może się to kiedyś zmieni.

justareader

Uważaj, bo jeszcze się okaże, że jesteś osobą nietolerancyjną, bo potrafisz myśleć i posiadasz słuch.

platyna_2

Bez takich żarcików, bo i tak wiemy, że ta prowokacja nie wyszła, nie naprawisz jej.

Xedrios

Nie wiem czy to była prowokacja czy nie i jakoś niespecjalnie mnie to interesuje. Miłej konwersacji... nie wiem nawet czy można to tak nazwać :)
Może za kilka lat zobaczę tutaj jakieś argumenty zamiast samego napadania personalnego, wtedy wpadnę..

justareader

To ciekawe :o mam więcej niż 13 lat, słyszałem dosyć sporo, nawet na żywo i nadal jaram się. Może jestem jednorożcem?

Xedrios

Ja od czasu do czasu wrócę do pierwszej płytki, czasem Meteory i tyle. Jeśli chodzi o najnowsze albumy jak dla mnie są zbyt miałkie. Szkoda, że zrezygnowali ze swojego stylu.

Xedrios

I rzygasz tęczą. To sporo tłumaczy dzieciaku.

justareader

"dzieciaku"? Zaczynamy hejcić, ale to domena plebsu i nizin społecznych, więc kontynuuj swoją krucjatę.

Xedrios

Dzięki za pozwolenie Czcigodny Panie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones