Linkin Park

10
2 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Linkin Park

Temat o koncertach. Czy byliście, na ilu? Czy chcielibyście?

Ja póki co byłem na trzech koncertach, a mianowicie:
17.06.2008 - Czech Republic, Brno, Velodrom
02.08.2009 - Germany, Gräfenhainichen, Ferropolis
20.10.2010 - Germany, Berlin, O2 World

Na następny koncert jadę oczywiście w tym roku (jakbyś ktoś nie zauważył, od 2008 jeżdżę co roku), a konkretniej 18 czerwca do Leipzig (Lipsk) w Niemczech.

Na ostatnim koncercie w Berlinie miałem całkiem fajne spotkanie z Chesterem:
http://www.youtube.com/watch?v=tPAsSv7FsrU

Kiepska jakość i dziwny format bo kręcone telefonem i na pionowo (z wrażenia nie pomyślałem).

lostek815

Kurde, ale z ciebie szczęściarz ;) oglądnęłam film, przeczytałam komentarze i... nie wiem co powiedzieć (a raczej: napisać). Mogę tylko pozazdrościć.

Co do samych koncertów.
Niestety nie miałam jeszcze przyjemności być na żadnym koncercie LP, ale się właśnie w tym roku wybieram. Tak w ramach trochę spóźnionego prezentu na urodziny (które notabene obchodzę dzisiaj). Jeszcze nie wiem dokładnie kiedy jadę, albo 25.06 do Monachium, albo 21 do Hamburga albo właśnie 18 tam gdzie ty ;)

zaMUSEowana

O, to spóźnione "wszystkiego najlepszego" :)

Do Lipska najbliżej, więc jedź tam, a może się spotkamy :D

lostek815

A dziękuję ;) i właściwie nie takie spóźnione, bo wiadomość pisałam po północy... więc urodziny mam dziś, 31. Tylko na Filmwebie dzień się zaczyna chyba dopiero o 1:00 czy jakoś tak ;P

lostek815

Jadę jednak do Lipska, zarezerwowałam właśnie bilety :) tylko wiesz mniej więcej jak to wygląda, czy np. ze zwykłym biletem jest szansa na dostanie się pod scenę? Czy to jest podzielone np. na jakieś strefy i potrzeba specjalnego biletu? Na wszystkich koncertach, na kórych byłam do tej pory wystarczało po prostu przyjść sobie trochę wcześniej i stanąć pod sceną, gdy jeszcze nikogo nie było ;) Wiesz może czy tam również tak jest?

Przepraszam, że tak trochę chaotycznie, ale aktualnie jestem dość podekscytowana :P Mam nadzieję, że mnie zrozumiałeś...

zaMUSEowana

Wybacz, że dopiero teraz odpisuję, rzadko tu zaglądam. Tak, ze zwykłym biletem idzie dopchać się pod scenę. Na koncerty LP rzadko są jakieś kategorie, a jak już to są siedzące i stojące, a wiadomo, że stojące to na płytę czyli jak się dopchasz pod scenę to jesteś. Z tego co wiem do Lipska jest tylko jedna kategoria. Wystarczy być wcześnie i potem się dopchać :D

lostek815

ten to ma szczeście je bany:)

MilesQuaritch

Adek, Adek, co ty mu chcesz zrobic, ze sie tak podlizujesz?;>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones