Linkin Park

10
2 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Linkin Park

Skończcie już te kłotnie, bo o ile na początku mnie to śmieszyło, teraz zaczyna robić się
żałosne. I generalnie wszystko by było OK, gdyby nie fakt, że CAŁY CZAS piszecie o tym
samym. Nie wnosicie do tych dyskusji nic konstruktywnego. W dwóch słowach: zaśmiecacie
forum.
Ma się rozumieć, mój post jest skierowany przede wszystkim do platyny (ale i tak cię lubię),
maciejka i indy. Dziękuję za uwagę i proszę, przerwijcie wreszcie ten bezsensowny spór,
ponieważ i tak żadna ze stron nie ustąpi.

Piszę w nowym temacie, bo jeśli wspomniałabym o tym w którymś z poniższych to pewnie
moja wypowiedź wogóle nie zostałaby zauważona wśród tysiąca tych waszych wyzwisk etc.
(i biorąc pod uwagę również częstotliwość z jaką je dodajecie).
Mam nadzieję, że temat nie zostanie zablokowany, choć niewiele ma z LP wspólnego.
Pozdrawiam ;)

zaMUSEowana

OK sorki .... już nie dyskutuję i nie mam zamiaru się więcej kłócić o byle co .... Pozdro!!!!

zaMUSEowana

Spoko maroko, ale znając życie indy czytając moją wypowiedź w tym wątku stwierdzi, że go obraziłam:P

platyna_2

Nie nie stwierdzę że mnie obraziłaś bo już się więcej nie mam zamiaru kłócić o głupoty .... każdy wie swoje i nikt tego nie zmieni...

zaMUSEowana

Tak przeglądam te tematy i stwierdzam, że jakiś moderator tu powinien zajrzeć bo połowa z nich to bezsensowne prowokacje... Zastanawia mnie tylko co Ci to daje (do platyny_2), że napiszesz jakiś śmiechowy tekścik, w którym najeżdżasz na zespół? Nie lubisz - nie słuchaj, proste.

lostek815

Nie piszę śmiechowych tekścików na temat zespołu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones