Li Gong

8,2
6 127 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Li Gong

A ja się zastanawiam,które z jej ról najbardziej lubicie?
Mi bardzo się podobała w "Wyznaniach gejszy",gdzie zagrała czarny charakter,Hatsumomo-bardzo przekonująco zresztą,ale z pasją i urokiem, no i w "Zawieście czerwone latarnie".

rasmuska94

Zdecydowanie jej rola w Cesarzowej ? sam film też ekstra.

rasmuska94

Ja uważam że zjawiskowo wyglądała w wyznaniach gejszy. Ale tylko kiedy miała rozpuszczone włosy, bo makijaże i te dziwne koki były okropne.

rasmuska94

Moim faworytem jest "Szanghajska triada". Jest to film naprawdę niezwykły. Magiczny i piękny. Najładniej wyglądała natomiast zdecydowanie w "Czerwonym sorgo", swoim pierwszym filmie. Mogę się mylić, ale miała chyba jakies 20 lat i wyglądała pięknie. Oczywiście nadal jest piękna, ale stwierdziłam, że już nie tak samo, jak kiedyś.

Margotka

Najlepiej zagrała w :
Zawieście czerwone latarnie, Jou Dou, żyć
Żegnaj moja konkubino, wyznania gejszy

rasmuska94

w czwartej 4 Hannibala :) !! Jest śliczna i bardzo charakterystyczna :)

rasmuska94

Dwie najlepsze role w `Cesarzowej` i `Wyznaniach Gejszy`. Obie postacie mają cechę wspólną - są tak samo wyrafinowane a zarazem eleganckie. Ona ogólnie pięknie gra. ^^

rasmuska94

w 'wyznaniach gejszy' byla taka...prawdziwa.

Geisha_4

hannibal po drugiej stronie maski ;]

rasmuska94

moim zdanie: 'Zawieście czerwone latarnie'...

Mizuki

Jeśli mówimy o samej roli to zdecydowanie Zawieście czerwone Latarnie i Farewell my Concubine, no a z nowszych, Eros, a jesli chodzi o wygląd to bardziej podoba mi się teraz jako dojżała kobieta, np w CESARZOWEJ wyglądała fantastycznie :-), ale to takze zasługa kostiumu i charakteryzacji.

kamarza

W "Zawieście Czerwone Latarnie" była bardzo młoda ale już miała ten chłód na twarzy który uwielbiam!

Ja jednak zdecydowanie wolę ją w Cesarzowej...niesamowita kreacja,cudowny wygląd.

rasmuska94

Świetnie zagrała w wyznaniach gejszy, dobrze wcieliła się w postać Hatsumomo co sprawiło, że film oglądało się z przyjemnościa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones