Leslie NielsenI

Leslie William Nielsen

8,6
16 924 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Leslie Nielsen

Śmierć Leslie'go była dla komediowej branży, jak śmierć Kennedy'ego dla USA, nigdy nie zapomnę jak płakałem ze śmiechu przy jego filmach... Geniusz...

montezuma_wielki

Masz 100% rację. To był cios dla nas wszystkich. R.I.P Leslie Nielsen :'

GunsNRoses123

może to nie był cios dla nas, ale świadomość że nie będzie filmów z tak znakomitym komikiem potrafiła człowieka dobić .

Piepek12

Mów za siebie, dla mnie to był cios prosto w serce, kiedy dowiedziałem się, że jeden z moich ulubionych aktorów nie żyje.

montezuma_wielki

zgadzam się w 100 procentach

karolina5251

Jak można się zgadzać z głupią wypowiedzią?To był zwykły (niezbyt śmieszny) komediant.

filmwebowiec15

Nie doceniasz go. On był świetny, każdy film z nim, był super śmieszny. jego mimika twarzy i zabójcz powaga w niektórych scenach wymiatały. Ale sądząc po twojej wypowiedzi, nie trawisz komedi tego typu

montezuma_wielki

Szanuję cię ale za cholerę nie mogę pojąć fenomenu Lesliego?!Co tak wszystkich śmieszy?Dla mnie występował w idiotycznych filmach z pseudoamerykańskim humorem, nic specjalnego.

filmwebowiec15

Chodzi właśnie o ten pastisz. To jak Nielsen prześmiewał amerykańskie społeczeństwo, wyidealizowanych superbohaterów i inne poważane postacie. Wreszcie jak żartował z wielkich Hollywodzkich produkcji. A to że w tych filmach występował właśnie taki niezbyt wyrafinowany amerykański humor to zaleta-bo Leslie Nielsen pokazywał jego absurdalność.

montezuma_wielki

Nie rozumiem twojego toku myślenia, jesteś fanatyczką.

filmwebowiec15

Po pierwsze: Poprawka: Fanatykiem
Po drugie: Co tu dużo do rozumienia, po prostu lubię filmy z nim, są prześmieszne. A on sam gra super, jak już mówiłem jego mimika twarzy itp. są rozbrajające.

filmwebowiec15

Zgadzam się z tobą :) mnie filmy z nim nie śmieszyły i w ogóle nie ruszyła mnie jego śmierć nie darzę go takim sentymentem jak inni .

montezuma_wielki

Mistrz umarł :( .
On umiał każdego rozśmieszyć .
Będziemy tęsknic R.I.P.

użytkownik usunięty
montezuma_wielki

Także go lubiłem...stfu, lubię!

montezuma_wielki

Zgadzam się. Był moim ulubionym aktorem i jak przeczytałam na pudelku, że nie żyje to tak przykro mi się zrobiło ;(

montezuma_wielki

Święta prawda. Zawsze jak oglądałem filmy z nim to czasem płakałem ze śmiechu. R.i.P. Leslie :(

montezuma_wielki

Zgadzam się

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones