Kurt RussellI

Kurt Vogel Russell

8,1
39 175 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kurt Russell

Sto lat

użytkownik usunięty

i choćby epizodu w Expendables

użytkownik usunięty

So true...

nie tylko nie to

A jak myślisz będzie jeszcze skądś uciekał była ,, Ucieczka z Nowego Jorku ,, 1981 rok ,, Ucieczka z Los Angeles ,, 1996 rok i przydałaby się jeszcze jedna część na wspaniałą trylogię a i przy tym uczczenie największego bohatera przestępcy jakiego wykreował Stallone miał Rocky ego Schwarzenegger Terminatora a Russell Ucieczkę ... no i Plissken jako podstarzały twardziel myślę nie byłby taki zły i wspaniała rola na np odejście Kurta Russella z przemysłu filmowego rzecz jasna nie mówię tym samym że ma odejść no ale wiesz to byłby świetny kulminacyjny punkt nie sądzisz?

użytkownik usunięty
Art8

Zgadzam się, ale tylko z Kurtem. Mowie zdecydowane nie kolejnym czesciom kultowych filmow z kims innym w roli glownej.

Choć ten pomysł jest zdecydowanie mnie prawdopodobny, chętnie zobaczyłbym Chucka Norrisa w jakiejś większej produkcji pomysł na fabułę Chuck Norris u schyłku swojej błyskotliwej kariery policjanta, musi schwytać raz jeszcze psychopatycznego mordercę piromana i w tej roli Jean Claude Van Damme, myślę że obojgu wyszłoby to na dobre, być może chociaż przez chwilę skończyłyby się głupie żarty o Chucku Norrisie a i Jean Claude Van Damme by zyskał na tym, bo te Jego nowe produkcje kręcone w tzw. post komunie sprawiają że jest teraz cieniem samego siebie brakuje mu tego blasku, a i Ci dwaj panowie walczą podobnym stylem więc walka finałowa powinna być ciekawa, co o tym sądzisz?

użytkownik usunięty
Art8

No wiesz 73 lata to walka pełna dubli.

No wiem wiem, na pewno są jakieś ograniczenia no ale, czy Niezniszczalnych można brać serio, nie bo jest to kino które oddaje hołd filmom z lat osiemdziesiątych i tym umięśnionym herosom, a powyższy pomysł na film byłbym świetnym thillerem, gdyby utrzymano go w mrocznym klimacie, myślę że Jean Claude Van Damme sprawdziłby się znakomicie w roli nemezis Chucka Norrisa.

użytkownik usunięty
Art8

Ja osobiście dałbym Chuckowi spokój, ale jak kto woli.

Kurt jest tak zajeb.aktorem że normalnie szok,za film role w filmie incydent i 3000 Miles do Gracewold to Marlon Brando jest do niego płotką.