Klaudia Łepkowska

6,2
96 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Klaudia Łepkowska

... można tylko zgadywać ale prawdopodobnie na castingu nie musiała się przemęczać :P

aoi7

No naprawdę, żeś błysnął. Można tylko zgadywać, ale prawdopodobnie nie przemęczyłeś się, szukając o niej informacji w internecie.

DarthDream

Ale on ma rację. Moja koleżanka jest maksymalnie do Niki podobna, a ta nie. Na castingu koleżanka przegrała z Łepkowską. I zgadnij, dlaczego?

AnOl

Bo nie chodziło, kto jest do kogo podobny. Aktorzy mają być podobni do książkowych bohaterów tylko z grubsza, bardziej liczą się umiejętności i to, jak grają daną postać. Tym się kierowali na castingach. Zresztą, naprawdę, na ok tysiąc osób, które przyszły na casting dziwisz się, że akurat twoja koleżanka odpadła?

RobertSolski

Nie o to chodzi. To jest debiut klaudii. I to od razu w wiekszym filmie glowna rola. Ta dziewczyna nawet nie jest ruda. Pofarbowali ja. Wiec ona nawet z grubsza nie jest podobna. I to nie bylo tysiac osob. Moja kolezanka doszla do ostatniego etapu. Znajomosci nie powinny decydowac o karierze.

AnOl

Wiem, że nie jest ruda, ale to nic nie zmienia - np taki Josh Hutcherson też nie był blondynem, ale do roli go zafarbowali, to częsty zabieg, który nie ma na nic wpływu.
A pofarbowana jest już podobna do książkowej Niki, jeśli dodać do tego umiejętności, które raczej ma, skoro ją wybrali to pasuje. A to z tysiącami tak sobie powiedziałem, bo nie interesowałem się castingami do tego filmu : )

RobertSolski

Wcale nie jest podobna. Nika była chuda i drobna, miała zadarty nos.

Hmm_Ciastko

Nie można się czepiać takich szczegółów, bo równie dobrze mogliby w ogóle nie robić filmu, gdyż wszystkim się nie dogodzi...

RobertSolski

Nie czepiam się szczegółów. Zgadzam się, że liczy się gra aktorska najbardziej, ale to moje opinia. Po prostu to tak jakby powiedzieć, że każda ładna dziewczyna by pasowała do tej roli, bo wystarczy przefarbować włosy. A to nie prawda.

AnOl

Uwierz, nie decydowały .

AnOl

Dziewczyno, ogarnij się! Klaudia nie jest spokrewniona z żadną sławną osobą o tym samym nazwisku. To, że twoja koleżanka zawistnie tak twierdzi - to tyko o niej źle świadczy, bo nie umie znieść porażki. Czego to ludzie nie wymyślą...

AnOl

Ale wiesz, że taki, na przykład Elijah Wood, wcale nie jest hobbitem i nie ma metra trzydzieści wzrostu? Że Nikifora zagrała Krystyna Feldman? A Robert Englund nie ma pizzy zamiast twarzy?

AnOl

Teraz tak myślę, może Nika Mickiewicz z FNiN miała coś wspólnego z Adamem? Przecież Adam też pisał a to już tylko krok, żeby stać się książkową postacią!

klamelia

Ludzie, ilona lepkowska jest jej ciocia. Jesli osoba, ktora dotarla do ostatniego etapu castingu ja tam widziala, to chyba jest jednoznaczne.

AnOl

Klaudia na swoim fejsbukowym fanpejdżu dała do zrozumienia, że nie jest z Iloną spokrewniona. Może i kłamała, ale komu mam wierzyć, jak nie jej?

DarthDream

Nie wiem. Skoro tak... No, ale już moglibyście sobie darować te złośliwości. Ja piszę na poważne, a nie, żeby zaraz przeczytać o nepotyzmie wśród postaci książkowych i pisarzy, bo to już jest poniżej wszelkiego poziomu.

AnOl

AnOl ... Wejdz teraz na mój profil na filmwebie i ogarnij imię i nazwisko. Pozdrawiam :)

klamelia

Nie no... Spoko. Teraz to mi trochę głupio, więc nie pozostaje mi nic innego jak powiedzieć, że to nie fair, bo nie wiedziałam z kim dyskutuję. Ostatnia linia obrony człowieka, który został strollowany.
Jezu, ale wieś...

AnOl

Lepiej zawsze mieć dystans do takich rzeczy, raz w internecie pisałem z kolesiem co miał w profilu napisane Bolesław Chrobry przy imieniu i nazwisku. Teraz jak sobie to wspominam to myślę, że to nie mógł być on.... Ktoś po prostu się pod niego podszywał.

kezs

Ta, też mi się tak wydaje. ;)

kezs

Gdzie tam, to musiał być on :)

AnOl

Nie słuchaj ich! Zgadzam się z tobą, że ona kompletnie nie pasuje i że to było ustawione. Niby nie powinno się czepiać szczegółów, ale to właśnie one tworzą postać. Nika była drobna i naturalnie ruda. Takie samo rozczarowanie jak z Kattnis z Igrzysk...

_VICKEY_

bez względu na to czy było to ustawione, czy nie, to aktorzy zostali po prostu źle dobrani. jakim cudem felix jest przystojniejszy od neta? i czemu nika nie ma kręconych włosów? i tak już abstrahując od wyglądu aktorów.. to dlaczego taka cudowna książka została tak źle przedstawiona?

aoi7

Tak samo mówili jak Bachleda Curuś zagrała w Panu Tadeuszu... i nie wiem kto jej tam pomógł, czy ojciec geolog, czy dziadek burmistrz Zakopanego? A może to dzieciństwo w Meksyku... Po prostu była najlepsza i już ;) Ja mam kolegę genialnie pasującego do Neta i co z tego jak chłopak nie umiejętności aktorskich? Ludzie są dziwni...

aoi7

Widzę, że komuś żal dupę ściska, że się nie ruszyło tyłka sprzed (jest taki wyraz?) kompa i nie poszło na kasting i teraz musi sobie ulżyć w necie jakie to życie nie jest sprawiedliwe....

użytkownik usunięty
aoi7

Klaudii nie widziałem na ekranie, więc nie oceniam, ale fakt jest faktem, że z wielu chorób toczących polskie kino, powszechnie panująca zasada, że absolutnie każdy potomek każdego marnego aktora/reżysera/scenarzysty również musi być gwiazdą jest jedną z najpoważniejszych. Nie wiem na czym to polega- np. mój ojciec sprzedawał kasetony sufitowe, a jakoś nigdy nie czułem wybitnego pociągu do tego fachu...

zmieni ktoś zdjęcie??! Rude włosy miała w filmie, a normalne to blond

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones