Kevin Spacey

Kevin Spacey Fowler

8,8
82 466 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kevin Spacey

Od ograniczonych umysłowo, przez pedancików i psycholi, do normalnych, czy władczych, tych trzech może wszystko.

wsz

dokladnie tak samo uwazam;) Ci aktorzy sa po prostu najlepsi w kazdej roli. Nie ma lepszych. ALe wydaje mi sie ze juz kiedys cos takiego komentowalam

wsz

Całą trójke mam w swoich ulubionych, w dodatku Edward i Kevin to jedni z ulubionych wśród ulubionych. Nie zmienia to faktu, ze kompletnie nie zgadzam się z tym co napisaliście. Nie ma aktora, który zagra wszystko i nie chodzi tu o ich tylko umiejętności, lecz o sam wizerunek, wygląd. Ta trójka nalezy do wąskiego grona potrafiących zagrać wiele ról, ale nie wszystko. Nie ma ludzi idealnych - nie ma aktorów idealnych. Pozostając konkretnym, podaje przykłady:
Robert de Niro, nie zagra osoby słabej, spokojnie reagującej na obelgi, przedkladającej negocjacje nad rozwiązanie siłowe - np. homoseksualiste. No przepraszam, ale nie wyobrażam sobie Roberta w roli geja. Dla Spacey'a i Nortona tez znaleźć mozna takie role, ale u nich będzie trudniej. Nie to, ze de Niro jest od nich gorszym aktorem, ale mniej uniwersalnym.

Sliwa_2

Zupełnie się z Tobą zgadzam. Ja też najbardziej cenię Edwarda i Kevina, zgadzam się też z tym że de Niro nie jest aż tak uniwersalny i według mnie to właśnie czyni go nieco gorszym aktorem. Moich dwóch ulubieńców cenie tez za to że starannie dobierają sobie role. Nie jestem pewna ale oni chyba nawet się przyjaźnią?

użytkownik usunięty
wsz

Zgadzam się, szczególnie Spacey i Norton do moi ulubieni aktorzy. Mógłbym jeszcze dorzucić tutaj Deppa i Pitta.

wsz

Warto jeszcze dodać Johnny'ego Deppa. Dlaczego? Wystarczy popatrzeć na jego role np. w "Dead man", "Don Juan de Marco" i nawet nowszych typu "Piraci z Karaibów". Genialny, świetny aktor, który potrafi dostosowywać się do roli jak kameleon. Wspaniała mimika i gesty, generowanie głosu - na prawdę ogromny talent aktorski. W swoim wieku znajduje się w ścisłej czołówce. Zdecydowanie numer jeden - jak dla mnie. Pozdrawiam - Kaileena

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones