Katy Perry

Katheryn Elizabeth Hudson

7,3
153 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katy Perry

Udało się Katy Perry wyrównać rekord MJ. Jej pięć piosenek z albumu "Teenage Dream"
znalazło się na szczycie amerykańskiej listy przebojów. Jest pierwszą piosenkarką w
historii, której się to udało. Gratulacje bo ta płyta do kawał dobrego popu. Wydaje m się, że
jest szansa na więcej. Na tej płycie znajduje się jeszcze kilka potencjalnych nr 1;)

Bisexidryna

Cieszę się, że jej się udało.
"Na tej płycie znajduje się jeszcze kilka potencjalnych nr 1;)"
Moim zdaniem "Not like the movies" - to powinien być singiel ;)

Bisexidryna

świat się kończy

ArusArczes

To zdanie jest ostatnio nadużywane;)

Bisexidryna

Nie jestem jej fanem, ale gratuluję.

Bisexidryna

Moim zdaniem powinni wydać ,,Pearl,,
ale podobno kolejnym singlem ma być ,,Peacock,,

Johny999

O, "Peacock" jest świetne. Można do tego zrobić świetny teledysk;D

Bisexidryna

ja też jestem za "Peacock", ewentualnie "hummingbird heartbeat" bądź" not like the movies"

adamstencli

Jednak kolejnym singlem będzie ,,The One That Got Away,,

Johny999

wiem, wiem. aczkolwiek nie narzekam, pisoenka całkiem fajna ale nie materiał na kolejny numer 1 moim zdaniem.

adamstencli

Moimi faworytami z TD są Hummingbird Heartbeat i Circle The Drain, ale chyba nie ma szans na single:(

reesee

Peacock <3

Bisexidryna

Jesli oceniasz wartosc muzyki po tym czy sie dostala na jakies listy przebojow to gratuluje.

hybrid_stigmata

Gratulacje przyjęte;) nie, nie oceniam wartości muzyki po tym czy dostała się na listy przebojów. Nie wiem po czym to wywnioskowałaś/łeś;) Ja po prostu lubię Katy Perry i nie widzę w tym nic strasznego. Ciesze się że wyrównała ten rekord i postanowiłam napisać o tym na jej forum o niej. I jak widać nie jestem w tym sama. Jeśli kogoś to boli to przepraszam i niech zgłosi do usunięcia. Pozdrawiam;D