Katy Perry

Katheryn Elizabeth Hudson

7,2
150 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katy Perry

Kiedyś ją lubiłam, ale z czasem przekonałam się, że to kolejna jedno sezonowa gwiazdka.
Zaśpiewała o tym, że pocałowała dziewczynę i od razu taaka sławna.
Poza tym lepiej wychodzi jej krytykowanie innych niż śpiewanie. ;)

http://www.youtube.com/watch?v=vhHNtgKikHs&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=NQv5V2Ljfa4

zawieszone

Masz racje...a na żywo jest po prostu sucks!!
Z płyty super ale jak przychodzi do wystepu live to juz lebiej zeby miala playback lol xD xD
A sławe rzeczywiscie zyskała dzieki jednemu kawałkowi...który przeciez to normala:D ale fajny fajny:)
pozdrawiam:)

użytkownik usunięty
zawieszone

Nie można jeszcze powiedzieć o Katy, że jest gwiazdką jednego sezonu. Chyba trzeba poczekać by to stwierdzić. Wątpie w to, że zrobi kariere jak Aguilera, Carey czy Knowles.
Ale o Rihannie mówili to samo. I nie mieli racji. Bo dziewczyna utrzymuje się na scenie juz pare lat. O ile się nie myle to z 4-5.

Ja lubie tylko ta piosenke "i Kissed a Girl", ale juz inne.... never. Nie podobaja mi się, wogóle.

A co masz na myśli mowiąc o krytykowaniu? Szczerze mowiąc nie interesuje sie jej zyciem, nie ogladam wywiadów z nia itd.



I znowu porównujesz kogoś do Aguilery, Carey i Knowles. ;/

użytkownik usunięty
zawieszone

Co ja Ci zrobiłam, ze się tak czapiasz?
Otóz nie porównuję ich. Podaje je jako przykład.. -.-' Jest róznica i to duza. Nie ma podstawy by porównywac wszystkie panie. Różnia się pod wzgledem muzyki, głosu czy urody...

Dobrze mówisz:) przeciesz trzeba podac jakis przyklad.. Aguilere uwielbiam i tez muysle ze jej duzooo do niej brakuje i tych innych co sa w TV chociazby juz ładnych pare lat..
Ale Katy jest fajna..płytka mi sie bardzo podoba a I kissed a girl i Hot N Cold to mi sie nie znudza szybko:)

Zeby powiedziec czy jest gwiazdka jednego sezonu no to trzeba troche poczekac..jesli nie nagra w przyszlosci czegos fajnego to pewnie o niej zapomnimy..a szkoda:( bo ciekawa osobowosc:)
pozdrawiam:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones