Kate Winslet

Kate Elizabeth Winslet

8,6
76 592 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kate Winslet

Kate Winslet miała zagrać w ,,HP i Czarze Ognia" Fleur Delacour. Szkoda, że ten pomysł jednak nie wypalił...

kacperpiotrkow2

No własnie..
Ja Harrego Pottera uwielbiam oglądac.. i jakby tam Kate zagrała to ło.. bym skakała z radości ;P
Na pewno by zagrała fenomenalnie, w koncu jest najlepsza aktorka na swiecie (według mnie)

patti93

I według mnie, choć ja bardziej czekam żeby zobaczyć ją w roli Mabel Stark. Mam nadzieję, że to wypali - w końcu czytałam o tym, że marzy by zagrać Mabel jeszcze przy okazji premiery "Marzyciela". Więc chwilę temu...

kacperpiotrkow2

Kate jest moja ULUBIONA aktorka ale do tej roli by się niestety nienadawała :(

MrAnderson

Nadaje sie do kazdej roli... kazdej..
jest najlepsza aktorka ;))))

kacperpiotrkow2

właśnie dobrze, że nie wypalił. Ona gra tylko w dobrych filmach.

nikal6

lubię Kate, jestem fanką książek Pottera i z ciekawością ogląda filmy. Kate jest piękna, ale inaczej, niż piękna była Fleur, ona była młoda i smukła, miała na twarzy tę świeżość, a twarz Kate jest raczej dramatyczna, bardziej gorzka, nie jest ona też wystarczająco młoda do tej roli, no i nie ma figury siedemnastolatki z domieszką krwi willi.

kacperpiotrkow2

Nie sądzisz że jest trochę na Fleur za stara? Ja też ją uwielbiam, ale bez przesady.

kacperpiotrkow2

Całe szczęście, że nie zarała w Potterze, bo straciłabym do niej szacunek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones