Kate Beckinsale

Kathrin Romany Beckinsale

8,2
26 767 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kate Beckinsale

Oglądałam Van Helsinga i Underworld, jestem pod wrażeniem urody, figury i talentu
aktorkiego.. ;)

deedarcia

Kate jest świetna, piękna i utalentowana. Uwielbiam ja, a w "Igraszkach losu" poprostu rewelacja!

wake_the_dead

Zgadzam się z tobą w stu procentach ;]

deedarcia

Ja też, to moja ulubiona i wg. mnie najładniejsza aktorka :)

andrzej2783

No, jedna z najładniejszych.. ;]
Ja bym jeszcze tu dodała np. Jessicę Albę.. ;]

deedarcia

Też uważam że jest ładna że też tak ja nie jestem xDDDDDDDDDDDDDDDDD

NemezisGoToHell

Bez kitu, też bym chciała być.. ;|
To może zróbmy listę najładniejszych i najseksowniejszych gwiazd ;] (mogą być nie tylko aktorki.. )

deedarcia

ok haha ;] u mnie napewno w czołówce najseksowniejszych aktorek byłyby Kate Beckinsale, Jessica Alba, Rachel McAdams, Megan Fox, Charlize Theron, Elisha Cuthbert
a z aktorów to Colin Farrell, Josh Hartnett, Jared Leto, Robert Hoffaman, Ashton Kutcher, Ryan Reynolds, Chace Crawford
tyle ode mnie, a Wy? ;);)

wake_the_dead

Hm.. Ja się z Tobą chyba zgadzam.. xDD
Nie wiem czemu, ale myślę, że Kristen Stewart też nie jest brzydka. Ma ładną urodę, jak dziewczyna z sąsiedztwa, jest naturalna i dlatego również wydaje mi się ładna.
Catherine Zeta-Jones za swoich młodszych laty też prezentowała się nieźle.. ;) ;]

deedarcia

A, no i może Emma Watson.. ;]

deedarcia

Kristen Stewart nie jest jakąs pięknością ale masz rację, ma coś w sobie, ale żeby od razu seksowna.... hahaha okey a miss Watson..... ooo nie, ani ona seksowna ani ją lubie brrrr
ale może nie mnie oceniać kobitki, facetem nie jestem :]

wake_the_dead

No właśnie, dobrze by było, gdyby ktoś z płci męskiej się wypowiedział na ten temat.. ;DD
Nie wiem, ja tam obie je lubie.. Może rzeczywiście seksowne nie, ale dosyć ładne, wg mnie przez swoją naturalność.. ;]
Ale każdy ma inne zdanie.. ;> ;pp

deedarcia

Tak przyciąga uwagę urodą (subtelna i bardzo kobieca np. w filmie "Cena prawdy"). Aktorsko jest przeciętna (nie drażni, ale też wielce nie zachwyca). Generalnie broni się :)