Karolina Gorczyca

7,0
6 127 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Karolina Gorczyca

zapoczątkowała to moja ex kobieta - bajecznie piękna brunetka o czarnych oczach, o pięknej figurze i niewymownie ślicznej buzi.... nieco później poznałem w mediach Katarzynę Glinkę - matko, toż to nokaut; odbywając nieświadomą ekskursję gustów po najpiękniejszych kobietach świata, wpadłem w pułapkę o nazwie Dorota Gardias.... cuudna,

NIESTETY!... i być może to wstyd ale aktualnie mój fetysz pogłębia TA (K.Gorczyca) właśnie kobieta... Mam 23 lata - a od 3ch jestem pułapką własnego siebie, bo podświadomie chyba szukam klona ex kobiety - zniewalającej z nóg brunetki o ciemnych oczach!

Ja się z tego nie wyleczę!! i choć wydźwięk ma to żartobliwy ....krzyczę ratunku!

Narcoser

Po co się z tego leczyć ? Możesz trwać w tym obsesyjnym stanie.. razem z kimś kto byłby ucielesnieniem twoich pragnień. To byłoby najpiekniejsze rozwiązanie :)

użytkownik usunięty
Narcoser

Pomyślałeś chwilę, kogo na forum filmowym interesują Twoje fetysze i zainteresowania?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones