Josh Duhamel

Joshua David Duhamel

7,7
14 863 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Josh Duhamel

Ten problem jest od dawana a mianowicie to że aktorzy i aktorki są oceniane po wyglądzie a nie grze
aktorskiej co mnie nie zwykle lekko mówiąc denerwuje napalone nastolatki ch*** się znają na
aktorstwie a dają takiemu typkowi 10 ptk bo jest przystojny do czego to wszystko zmierza to jest
chore i żałosne Josh Duhamel jest słabym aktorem jego role niczym się nie wyróżniają jest bardzo przeciętny i nie wieżę
że jestem jedyną osobą którą irytuje ocenianie aktorów po wyglądzie.

D3Mania

Cóż... To już tak jest. Niby mówi się "nie oceniaj książki po okładce", ale jesteśmy tylko ludźmi. Nie ma co udawać, milej patrzy się na przystojnego mężczyznę i niestety jego uroda może rzutować na to co o nim myślimy. Ale (jak dla mnie) za ostro go oceniasz. Owszem, nie jest jakimś niezwykłym talentem, zasługującym na 10 pktów, ale... Osobiście lubię jego grę aktorską. Szczególnie podoba mi się jego występ w Transformersach. Tak, dla części jest to jedynie film dla masówki i może to nie jest zbyt dobry przykład, ale żołnierz którego zagrał miał w sobie te emocje, ten strach na twarzy, zdeterminowanie by walczyć dalej.

PS. Gdy piszesz w ten sposób, obrażając ludzi od "nastolatek ch*** się znających" to lepiej uważaj na błędy oraz staraj się dodawać znaki interpunkcyjne. Dla wielu Twój sposób pisania może kwalifikować Cię do wspomnianych głupich "nastolatek".

Rose_Clementine

Równie dobrze mogę napisać "ale jesteśmy tylko ludźmi" nie muszę stawiać znaków interpunkcyjnych,czyż nie ?.Owszem miło się patrzy na ładną aktorkę,ale co nie znaczy że równie mocno podoba się jej gra aktorska każdy ma swoje zdanie na temat jakiegoś filmu,aktora/ki ja o nim mam takie zdanie ty takie i nie mam zamiaru się kłócić i się bawić w jakieś internetowe wojny.Reasumując zostawmy to jak jest :).

D3Mania

Wcale nie miałam zamiaru się kłócić. Sama zaczęłaś/zacząłeś ten temat, a ja jedynie napisałam co o tym myślę. Co do znaków interpunkcyjnych i błędów - tylko dałam Ci radę. Nie znam Cię, ale obraziłeś/aś parę osób, które mają swoje zdanie, porównując ich do głupich nastolatek, jednocześnie pisząc jak osoba która według niektórych mogłaby być dzieciakiem z gimnazjum. To trochę sobie zaprzecza...
Jednocześnie niby dałeś/aś w następnej wypowiedzi tekst "każdy ma swoje zdanie na ten temat", ale Twoje pierwsze słowa raczej do tego nie pasują...

Rose_Clementine

Możesz to interpretować jak sobie chcesz a stawianie znaków interpunkcyjnych a raczej in nie używanie nie sądzą o czyimś intelekcie chcesz używać to używaj ja się odzwyczaiłem chciał/chciałabyś żeby nagrody filmowe były przyznawane za wygląd cóż adios.

D3Mania

"Witamy na corocznej gali rozdania Oscarów,czas na kategorie najlepszy aktor pierwszoplanowy.A nagrodę otrzymuje nie jest najlepszy ale na pewno najprzystojniejszy Josh Duhamel" w pełni na to zasłużył ;d sorki że jedno pod drugim ale nie mogłem edytować.

D3Mania

Nie powiedziałam, że za urodę... Przeczytaj jeszcze raz co napisałam wcześniej.. Zapewne sam czasami lepiej oceniasz kogoś kto lepiej wygląda.. To głupie, ale czasami działamy podświadomie. Odpowiedziałam na Twoje pytanie, nie stwierdziłam że mi się to podoba.
Poza tym sama nie lubię jak np. tutaj, na filmwebie, ocenia się aktorów pod względem ich urody. Co do tego konkretnego - oceniłam jego grę aktorską, nie wygląd.

Rose_Clementine

Jeżeli oceniłbym np aktorkę po wyglądzie wyszedłbym na hipokrytę :).ale w sumie możesz mieć racje z tym,że jeżeli ktoś nam się podoba,ocenia rośnie w górę...trochę nie sprawiedliwe i swego rodzaju dyskryminacja aktorów o mniejszej urodzie,ale tak to już bywa nie trzeba się z tym zgadzać ale trzeba się pogodzić.

D3Mania

Błędy interpunkcyjne i ortograficzne świadczą o lukach w wykształceniu. Inteligentni ludzie zwykle nie mają takich braków. Co do oceny aktorów, to każdy ma inny gust. I jak mawiała moja nauczycielka łaciny: "o gustach się nie dyskutuje".

D3Mania

Nie masz racji. Akurat ten aktor potrafi wcielić się w role, które odbiegają od siebie w zupełności tj grać śmieszne role i te poważne, a to jest atut. Jak dla mnie, nie masz racji.

DaRKUSTKA

Ty za to masz racje, zostaniesz moim mistrzem ?.

D3Mania

Wiem, że mam rację. Dziękuję za zrozumienie.

DaRKUSTKA

Ależ Proszę bardzo kochanie :* :).

D3Mania

Niestety rozczaruję cię, ale homosiem nie jestem.

DaRKUSTKA

Musze ciebie też rozczarować ponieważ też nie jestem :), ale za to jestem kobietą .

D3Mania

Równie dobrze napaleni faceci dają 10 punktów pustym lalom co nie potrafią grać.

jrock

No dokładnie, niestety tak to już jest że ludzie oceniają aktorów po wyglądzie, cóż poradzić.

D3Mania

No ja na pewno nie oceniam po wyglądzie. xD

jrock

Taa ja też nie :d.

D3Mania

Ja też nie oceniam po wyglądzie,wśród ulubieńców mam zarówno przystojniaków jak i ,,brzydali''-dla mnie liczy się przede wszystkim aktorstwo a nie ładna buzia czy pochodzenie.

D3Mania

Nie za srogo go oceniasz? Ma ładną buźkę, ale też fajnie gra. Widziałam go tylko w "Pamiętniku" i "Turistas", ale ponieważ grał tam zupełnie dwie różne osoby i w obydwie fajnie się wcielił to raczej oznacza, że jest dobrym aktorem. Oczywiście rozumiem, że komuś akurat może nie podobać się też styl grania aktora, bo sama tak mam z Jennifer Lawrence, ale tylko dlatego, że nie podoba mi się jak ona gra nie upoważnia mnie do obrażania jej "fanów".
Tak czy inaczej uważam, że zbyt ostro go oceniasz. Co innego powiedzieć, że ci się nie podoba jego gra aktorska niż, że nie umie grać.

D3Mania

Po pierwsze ja tego aktora nie znam, więc trudno mówić o wielkiej karierze. Nie każdemu to samo się podoba. Za bardzo szufladkujesz nie każdy brzydki aktor ma talent a ładny jest beztalenciem. Każdy ocenia wg własnego gustu.

Basia_101

w 22.11.63 ( 2 odcinek ) zagrał rewelacyjnie.

D3Mania

zgadzam się z Tobą
żałosne, że są ocenani po wyglądzie
szczególnie tu, na forum filmowym
przez chwilę miałam ten problem z jednym aktorem
moim zdaniem ciasteczko, że tylko trzymać na półce i od czasu do czasu polizać
zachwycałam się nim i ochałam nad nim
aż pewnego razu kumpel puknął mnie w głowę jednym, prościutkim zdaniem: no ja wiem, że na niego lecisz, ale w (...) jest drewnem
rzeczywiście
był
i w kolejnym filmie
i w kolejnym
i kolejnym
aż wstyd ;)

frotka_w_ultraviolecie

No to chyba ty jedyna się ze mną zgadzasz :D.

D3Mania

Bez sensu, nie powinno wrzucac sie wszystkich do jednego worka..
To, ze aktor jest przystojny to od razu znaczy, ze nie potrafi grac?
Z reszta wyglad tez jest wazny (oczywiscie mniej niz gra) w aktorstwie.
Widzialam Josha w dwoch filmach i owszem jest przystojny, ale grac tez potrafi ;)