Joseph Gordon-Levitt

Joseph Leonard Gordon-Levitt

8,0
34 513 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joseph Gordon-Levitt
ah_jo

Zgadzam się z Tobą.

SCOTT_87

Zagrał chyba najlepiej z całej obsady.

ah_jo

Strasznie podobał mi się motyw jak kazał Ariadne żeby go pocałowała. Gość wymiata :D

Kornuch93

No , u nas cała sala się śmiała ;p

Lecho1523

O tak. Po powrocie z kina weszłam na youtube i obejrzałam kilka wywiadów z nim. Dołączam go do grona swoich ulubionych aktorów. Pozdrawiam ;)

bellesmith

właśnie wróciłam z kina i przyznaję wam rację, zagrał bardzo dobrze i muszę o tym wspomnieć wyglądał też świetnie :)

ah_jo

Świetne były jego 'akrobacje' w hotelu od momentu skoku samochodem z mostu. Najlepiej zagrał moim zdaniem.

Gasz

Jak dla mnie to najlepiej zagral ze wszystkich w incepcji, doskonale sie wczul ;)

ah_jo

szczerze mówiąc na początku filmu nie wiedziałem do czego jest potrzebny w incepcji ale po wyjściu z kina był moim ulubionym bohaterem super rola . Wschodząca gwiazda filmowa.

ah_jo

Pamiętam go jeszcze z filmu '10 things I hate about you' jako nastolatka, a tutaj.. No no :) Również moim zdaniem - świetna postać i gra.

ah_jo

to prawda, jego rola był świetna ;)
u mnie też wszyscy zaczęli się śmiać z tego pocałunku ;)
jeżeli chodzi o wygląd, no nawet nawet ;)

ah_jo

zdecydowanie w Incepcji najlepszy z aktorów, był lepszy niż Leonardo, któremu ten film niespecjalnie wyszedł. W Wyspie tajemnic wypadł zdecydowanie lepiej. A Gordon-Levitt wpasował się w incepcję idealnie

ah_jo

No proszę, widzę, że nie tylko ja miałem takie odczucia :) Zaiste, Joseph świetnie zagrał wyważonego, trzeźwo myślącego konserwatystę. Wspomniany przez Was pocałunek, słowne zaczepki z Eamesem, akcja w windzie itp. - był b. naturalny i przekonywający w swojej roli :)

Daniello_

zgadzam się w całej rozciągłości:)

użytkownik usunięty
ah_jo

Niezła? To była doskonała rola.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones