Jong-Suk Lee

8,7
1 890 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jong-Suk Lee

Początkowo nie podobał mi się aktor i jego styl gry. Dlatego odrzuciłam dramę WTW i niechętnie oglądałam go w Secret Garden. Po tytułach widzę, że ten Pan jest rozchwytywany i naprawę dużo gra w świetnych produkcjach. Nie stroni też od wymagających, niejednoznacznych ról. I chociaż nie podoba mi się jego dziecięco - kobieca twarz i ograniczona - jak dla mnie - mimika, to jednak na szczęście ma dużo cech męskich :), sylwetkę i sposób poruszania się. Dlatego prezentuje się na ekranie fajnie. Ma też ciekawy i przyciągający uwagę urok. Lepszy z niego model niż aktor, ale polecam produkcje z jego udziałem, bo gra w naprawdę dobrych dramach, takich które nie obrażają inteligencji widza. Na koniec dwa plusy dla tego Pana. Nie zrobił sobie operacji tzw podwójnej powieki, co jest szalenie modne na tamtej szerokości geograficznej, szczególnie u aktorów - amantów oraz w scenach pocałunków jest autentyczny, a nie techniczny, jak to się często zdarza w koreańskich dramach. Tu akurat nad mimiką aktor pracuje :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones