Jonathan Rhys Meyers

Jonathan Michael Francis O'Keefe

7,9
12 498 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jonathan Rhys Meyers

Na youtube natrafiłam przypadkowo na kilka jego piosenek z filmu August Rush. Szczerze mówiąc, facet całkiem nieźle śpiewa!

http://www.youtube.com/watch?v=fXq7WgY6FEM

AnnaCleves

właśnie chciałam dodać podobny temat...tylko że ja go słyszałam na www.wrzuta.pl
http://www.wrzuta.pl/szukaj/jonathan%20rhys%20meyers
jak dla mnie śpiewa bardzo dobrze...

AnnaCleves

Śpiewa rewelacyjnie,szkoda,że nie wydał płyty.

saskialove

na stronie www.jrmfansite.org niedawno została wrzucona część rozmowy z nim na temat muzyki. padło tam zdanie: "My brother’s a singer/songwriter. I’m doing some recording with him in the new year."
czy się dowiemy o tej płycie - bardzo wątpię, Jonathan jako aktor jest słabo u nas znany, a co dopiero gdy - miejmy nadzieję - nagra płytę ze swoim bratem. ale będę pilnować tej informacji, jak przystało na fankę Jonathana :)

skrzacik

dzięki-za-info--skrzacik

saskialove

a propos już niedługo Agust Rush w telewizji, nie mogę się doczekać ;) Uwielbiam jego głos ;)

saskialove

saskialove - nie ma sprawy :)

niedawno znów obejrzałam "Augusta...", tym razem chyba bardziej do mnie "przemówił" niż wcześniej

skrzacik

Ja mam na kompie jak mi się chce popłakać i jak mam zły humor to zapuszczam go lub małą miss albo co gryzie gilberta grape'a--kocham te filmy.
chociaż w auguście innaczej bym zakończyła historę,doprowadziła na ekranie do końca a nie żeby widz zjadł paznokcie bo czekał na ten finał jak się wszycy spotkaja i wyjasnią historię,a tu dupa za przeproszeniem...
mogła chociaż pokazac jakąś scenkę na koniec filmu np.rok później jak razem grają koncert czy coś takiego hehe:)

saskialove

A JRM ŚPIEWA JESZCZE PODONO W VELVET GOLDMINE ALE NIE MOGE ZNALESC TEGO FILMU.

saskialove

Kocham jego głos:) od kiedy oglądałam Augusta Rusha nie przestać słuchać tych piosenek:)

saskialove

a ja myślę że w ty, zakończeniu jest jakaś magia...każdy może sam sobie wymyślić koniec historii

trixon1

No w sumie może byc i tak ale ja już tak czekałam na ten koniec jak się zobaczą jak ten mały będzie miał w końcu rodzinę,jak ona go uściska,a tu lipa....

saskialove

dzieki za napisanie zakonczenia i spieprzenie mi filmow... czy wszyscy ludzie sa tak skonczenie durni czy mi sie tylko wydaje, ze tacy sa na prawde?

użytkownik usunięty
angellorebello

nie są... po prostu nie nauczyli się oznaczać spoilerów i takie są tego efekty... niestety

mój błąd-sorki,ale film i tak warty obejrzenia!Pozdro

użytkownik usunięty
saskialove

wybaczam :P film oglądałam i soundtrack uważam za genialny :) ogólnie cały obraz mocno bajkowy i jak już ktoś pisał naiwny, ale w tym wypadku wcale mi to nie przeszkadzało :)

dokładnie-amen
pozdrawiam

saskialove

obejrzalam. genialny film. i pewnie jeszcze obejrze jeszcze raz... a zakonczenie? po co wiecej dodawac? tskie jest akurat w sam raz:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones