Johnny Galecki

John Mark Galecki

7,8
6 523 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Johnny Galecki

TBBT

użytkownik usunięty

Najgorszy z całej paczki w TBBT. Sheldon czy Wolowitz gniotą jaja, on niestety nie. Irytujący
strasznie.

A ja go bardzo lubię. Tak jak i resztę paczki zresztą. ;)

Włąsnie nie to Sheldon jest najgorszy.
Czasami jest tak irytujacy ze mam dość tego serialu xDD

Luna86

Zgadzam się, dziwie się że jeszcze ani razu nikt mu nie przywalił...jest najbardziej miękki ze wszystkich, a oni mu są posłuszni...wkurza

Luna86

zachowanie sheldona jest kwintesencją jego postaci i całego serialu, jest rozkoszny jak dla mnie :-)

Luna86

Sheldon wymiaaata!!! Moim zdaniem to najlepsza postać tego serialu. Zresztą wg mnie to rdzeniem tego serialu, jest właśnie on, Leonard i Penny, reszta to tylko dodatek dla smaczku.
A Leonarda też bardzo lubię - jest on, po pierwsze, pomostem między Sheldonem a Penny, posiada coś z obu światów; po drugie, jest przeciwwagą dla Sheldona, który jest totalnym świrem - też jest nerdem, ale w przeciwieństwie do Sheldona, całkiem normalnym..

true,ale taką dostał rolę, ktos musi byc "tłem".

Nie widzę sensu nazywania kogoś irytującym tylko dlatego, bo reszta 'paczki' jest mniej normalna niż on. ;)

aliceq

Masz rację. To, że jest najnormalniejszy nie znaczy ,że mam go najmniej lubić, ale wiadomo to już kwestia gustu. Poza tym również ma swoje momenty:) " Our children will be smart and beautiful" Zawsze mnie rozwala :D

użytkownik usunięty

popieram!

Kiepski aktor z wkurzającą mimiką zawsze potrafi zepsuć film/serial.

użytkownik usunięty
Kabat543

O, to to. Najsłabsza część obsady. Nie dosyć, że aktorsko średniawka, to bohater beznadziejny.

Kabat543

jak wykrzywia tą swoja mordę mam ochotę wstać i mu dać po tym pysku:)

Zgadzam się w 100%.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones