Jodie Foster

Alicia Christian Foster

8,4
33 891 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jodie Foster

Moj to MILCZENIE OWIEC!Gdzie grala Clarice starling!

A WASZE TYPY JAKIE SA!

Bobey

1. Kontakt
2. Milczenie owiec
3. Oskarżeni

Bobey

Plan lotu
Milczeni owiec
Azyl
Jest poprostu świetna!

Bobey

Hmmm Jodie to moja ulubiona aktorka, uważam, że nie ma sobie równych bo gra fantastycznie - zważywszy ez a to co przeszła...
ulubione filmy z nią... Milczenie owiec i Oskarżeni oczywiście nie mogą nie zostać wymienione - zwłaszcza ten pierwszy. Poza tymi dwoma, uwielbiam Azyl i Plan lotu, ale jedną z moich perełek jesli chodzi o Jodie jest zdecydowanie Nell (nie wiem z kim konkurowała Jodie przy Oscarach wtedy, więc nie wiem czy słusznie nie dostała nagrody, ale...)
Czekam na kolejne filmy z Jodie, bo choć gra w nich ostanio mało to jednak zwykle jej rola jest znakomita (chociażby Plan doskonały, nie była to zbyt wielka rola, ale jak znacząca i jak zagrana :))

Bobey

"MAŁA DZIEWCZYNKA, KTÓRA MIESZKA NA KOŃCU DROGI"
http://theplaylist.net/remember-late-jonathan-demme-great-video-essay-use-close- 20170426/

Bobey

Odważna .Nie wiem czemu ale zrobiła na mnie ogromne wrazenie .Genialna rola.

Bobey

Bez zastanowienia „Milczenie owiec”. Zresztą, Jodie zyskała Oscara za rolę w tym filmie. Dla tych, którzy nie widzieli, polecam zerknąć tu żeby trochę się zapoznać z tym thrillerem:
www. youtube. com/watch?v=jyyxY_cHRO4
(link należy połączyć, ponieważ filmweb blokuje udostępnianie zewnętrznych linków)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones