Joanna Kołaczkowska

Joanna Chuda

8,3
249 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joanna Kołaczkowska

Co ta pani robi w rankingu aktorek na 57 miejscu - wyżej np. od Krystyny Jandy, Julii Roberts czy Scarlett Johansson O____O. Szczerze mówiąc, widziałam ją tylko w jedym filmie (a na filmwebie mam ocenionych ok. 700 filmów i około 1000 aktorów) i to w jakiejś pośledniej roli.... nawet specjalnie nie kojarzę jej nazwiska....

DamaMarcia

1. Ona jest Królową Polskiego Kabaretu
2. To jest filmweb, kiedy ludzie się nauczą że tutaj można patrzeć na rankingi tylko po to żeby się pośmiać?

Daroo_3

Zgadzam się,Joanna jest niesamowita.
A Jej gra w Spadkobiercach wymiata.
Też daje 10 :)

Damx123

Nie ma co mówić. Ona jest boska i nie zastąpiona jako Dorin w Spadkobiercach. Jej nikt nie jest w stanie zastąpić:) Ja daje 100:)

Daroo_3

a ten ranking na fw tworza Polacy wiec maja prawo postawic ja przed jaka chca aktorka

DamaMarcia

zamiast dziwić zastanów się dlaczego tak się dzieje,
może dlatego, że gra w improwizowanej sztuce Spadkobiercy i jest tam gwiazdą z pierwszej trójki,
o poziomie i trudności Spadkobierców niech świadczy fakt jak blado wypadają tam zawodowi aktorzy, którzy są zapraszani do krótkich epizodów,

użytkownik usunięty
euremail

Wg. Ciebie "Spadkobiercy" to sztuka? Aha.
Wiesz dlaczego zawodowi aktorzy wypadają tam blado? Bo są zawodowi i nie potrafią grać w amatorskich sprawach. Gdybyś wpuścił tych wszystkich kabareciarzy w teksty stricte literackie to może jeden z ekipy Spadko poradziłby sobie na poziomie teatralnym i potrafiłby grać, a nie RECYTOWAĆ, jak to przeważnie bywa w przypadku tej pani (to jest różnica, polecam się zagłębić). Zawodowi aktorzy stworzeni są do grania w teatrze/filmie, a nie kabarecie takim jaki widzimy w TV (bo trzeba jeszcze umieć odróżnić kabaret ten co był kiedyś, a ten co jest teraz). A kabareciarze stworzeni są do grania właśnie m. in. w "Spadkobiercach". Kołaczkowska widnieje na Filmwebie tylko dlatego, że lubi ją Stanisław Tym i tutaj ma niezłą furtkę, która też nie do końca prowadzi ją szczególnie daleko. Po prostu ma szczęście, że ma wtyki u tego pana i zagrała w jednym jego filmie, bo inaczej zatrzymałaby się tylko na swoich produkcjach bądź produkcjach okołokabaretowych (ZZK). Błędem jest też to, że Filmwebowcy oceniają ją tutaj przez pryzmat granych przez nią skeczy, a nie filmów. Przecież to portal filmowy. Wydaje mi się więc, że to stąd wynika ten absurdalny ranking, gdzie pani po szkole rolniczej jest wyżej niż Krystyna Janda, która ma swoje miejsce nawet w Encyklopedii :D

"gdzie pani po szkole rolniczej jest wyżej niż Krystyna Janda"

Kołaczkowska jest po pedagogice kulturalno-oświatowej w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Zielonej Górze.



użytkownik usunięty
amiastudent

Aha, tak czy siak, uniwerek słaby. No i aktorką nie jest.

bardzo wielu znanych i cenionych aktorów nie skończyło żadnej szkoły aktorskiej, a nadal nazywani są aktorami, i co Ty na to dzidziu? ;-)

użytkownik usunięty
kasiaosiedmiutwarzach

Bo są po eksternie bobasku ; )
Dla mnie Kołaczkowska to pajacyk.

sorki, ale na pierwszy, szybki, rzut oka na Twój awatar i widzę Kołaczkowską :-)

euremail

Zdecydowanie tak - jest rewelacyjna :)
Ten dziwny "użytkownik usunięty" sam nie miał pojęcia o czym pisał.

DamaMarcia

Zasłużyła na to miejsce

DamaMarcia

https://www.youtube.com/watch?v=FpUmnQlS-AQ w duecie z Zbigniewem Zamachowskim

amiastudent

kocham Cię Dorin :-) jedna z najzdolniejszych polskich aktorek, zaraz po Pani Kindze Preis

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones