Jim Carrey

James Eugene Carrey

8,5
65 054 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jim Carrey

Jak tak patrze na wszystkie tu wpisy to widzę, że zdania co do jego talentu są podzielone. Według mnie jest on naprawdę dobrym aktorem, w tym przekonaniu utwierdziły mnie jego role w filmach min: "Człowiek z księżyca" (genialna kreacja), "Zakochany bez pamięci, czy też trzy jego role dzięki którym zjednał sobie grono fanów jak i grono wrogów czyli "Głupi i głupszy", "Ace Ventura" i "Maska". Najgorsze jest to, że ludzie twierdzący, że Carrey nie posiada talentu są w większości ludźmi uważającymi Orlando Blooma czy tam innego Farrela za objawienie aktorstwa stulecia...
Jim jest i pozostanie dobrym aktorem, nawet jeśli stroi głupie miny. Bo kto inny mógłby stroic aż tak głupie miny?
Takie jest moje zdanie.
PS. Te pały z Akademii nie dadzą mu Oscara nigdy bo na początku jego kariery olały go kompletnie, i w roku 1999 nie chciały się przyznać do błędu nie dając Jimmowi nawet nominacji za Andiego Kaufmana. Z resztą pały w akademii popełniły już tyle błędów, że nagrody z ich strony dla większości widzów (w tym dla mnie) nic nie znaczą...
Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones