Jason Statham

Jason Michael Statham

8,3
85 289 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Statham

Pomimo tego że gra czesto w słabych filmach i bardzo słabych filmach (Transporter 2,3 Duchy marsa,Dungeon Siege)lubię tego kolesia moze kiedyś zagra w jakimś naprawdę ambitnym dobrym filmie)

użytkownik usunięty
johnyss

Nie zgadzam się z tobą. Transporter 2,3 są świetne (2 pozostałych jeszcze nie widziałem). Obejrzyj Wyścig śmierci lub adrenaline , filmy te są bardzo ale to bardzo dobre.

Faktycznie adrenaline i wyscig smierci to niezłe filmy, ale nie zmienie zdania że Transportery 2, 3 to tylko marna namiastka bardzo dobrej pierwszej cześci.

użytkownik usunięty
johnyss

Tak zgadzam się Transporter 2 i 3 są słabsze od 1 ale tylko minimalnie. Trzymają poziom jedsynki, zawrotna akcja pościgi, no i Statham w roli głównej(co mówi same za siebie).:)

Pozdrawiam.

To, co stworzyli w dwójce, to przechodzi ludzkie pojęcie. Skakanie z budynku na budynek, robienie obrotów samochodem strącając bombę dźwigiem czy jeżdżenie po dachach dwóch budynków... to nie jest nie realne, tylko kiczowate i tandetne.

użytkownik usunięty
yunazz

To jest film akcji więc takie akcje są na miejscu. To dodaje "pikanteri" filmu. Poprostu im szybciej tym lepiej.

Idąc tropem nierealności w kinach akcji, amerykańcy musieliby wymieniać głównych bohaterów co 2 akcje. A, że są to filmy fabularne to naginają prawdę i bardzo dobrze bo kto by chciał oglądać nudne filmy "akcji"?

adiutant_zbigniew

widziałam tylko kilka filmów ale uważam ,ze właśnie ma to COS co sprawia że chce się oglądać filmy z jego udziałem.Ogólnie nie lubię filmów typu 'zabili go i uciekł' ale teoria chaosu jest świetna.Ma talent i wie co wybrać a do willisa nie jest podobny tak na marginesie jest przystojniejszy napewno!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones