Jakub Gierszał

8,2
30 286 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jakub Gierszał

A te zdjęcia już widziałyście ? Ja dziś przez przypadek je znalazłam ;) Konferencja prasowa na oficjalnej premierze w Krakowie http://www.stacja-tworcza.pl/salasamobojcowars.html

gierszal_blog_onet_pl

Uhm czyli widziałaś ?;)

kasia86_filmweb

dzięki,świetne zdjęcia! Kuba jak zwykle rewelacyjnie wyszedł ;d

kasia86_filmweb

a ja nie widzialam! ale dziekuje bardzo za udostepnienie linku :)

niemamczasu

Proszę bardzo !
A teraz niech mi ktoś genialny wyszuka nagranie z tej konferencji, bo nigdzie nie mogę znaleźć ! To było w Krakowie ;)

kasia86_filmweb

Tak, jakiś czas temu, bo robiłam nagłówek z jednego. :)

kasia86_filmweb

nie ma nagrania z tego chyba. Wydaje mi się,że to mogło być np zamknięte jakieś spotkanie. Być może coś takiego jak Magiel we Wro,tylko z dziennikarzami.

nomercy1410

A szkoda, bo chętnie bym zobaczyła nagranie z tej konferencji...
To było chyba pierwsze takie spotkanie Komasy i Kuby z polskimi mediami, ciekawe jak się tam zachowywali i co mówili ;)

kasia86_filmweb

Kuba to pewnie jakies jedno zdanie powiedzial i do widzenia:D

alien2011

Może i jedno, ale za to jakie :D

użytkownik usunięty
kasia86_filmweb

Pan Jakub jak zawsze fotogeniczny bo na każdym wychodzi super, ale może mi się tylko wydaje bo mam do niego sentyment ;) Na konferencji bardzo mało mówił, podałbym link ale nie umiem teraz go teraz nigdzie znaleźć. Fajny też był fragment chyba przed galą kiedy to Pan Kuba był w krótkich spodenkach wśród reszty ekipy ubranych elegancko. Tłumaczył się że obecnie nie miał długich spodni, przepraszał aż w końcu zrobił pokaz swojego stroju jak model na wybiegu, wymieniając poszczególne elementy ubioru, na prawdę ma do siebie dystans i poczucie humoru a do tego niezwykły urok bijący z ekranu.

taaak, to widzielismy :) tylko my mowimy o dwoch calkiem innych konferencjach :D
Tobie zapewne chodzi o ta z 36. FPFF :)

użytkownik usunięty
niemamczasu

Tak ale dobrze że się rozumiemy. Może całkiem inne ale pomyślałem że warto to przytoczyć w takim temacie :D

bardzo dobrze ;D nawet kasia86_filmweb gdzies zalozyla taki temat i wrzucila link, w którym Kuba prezentuje swoj ubior :))

niemamczasu

tak tak Daroslawie. Przytoczyłeś fragment konferencji w Gdyni. My ( a dokładniej Kasia) poszukujemy nagrania z konferencji,która odbyła się po polskiej premierze Sali.. czyli w okolicach 4 marca :)

nomercy1410

Kto znajdzie nagranie z tej konferencji dostaje ode mnie flaszkę :D

kasia86_filmweb

ni ma tego ;<

nomercy1410

No to ni ma flaszki ! :D
Chociaż dla Ciebie zawsze się znajdzie ;)

kasia86_filmweb

hahahaha, no ja mam nadzieje ze sie znajdzie! Dlatego czekam na to,kiedy wpadniesz do Wro ;D

nomercy1410

Albo szampan ruski, też niczego sobie :D
Wpadnę, mam nadzieję, że szybciej niż myślę ;) Bo tęsknię za tym miastem...

kasia86_filmweb

pójdziemy na pergole i pokaże Ci teatralną scene,gdzie było spotkanie z Kuba ;D ahahahaha, to nienormalne !

nomercy1410

Dobra :D Na Pergole zawsze, o każdej godzinie mogę iść ;) Romantycznie będzie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones