Jacek Samojłowicz

2,2
359 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Jacek Samojłowicz

Czekam na pozew - ćwoku i " gównorobie" !!!!!! Bo też gówno wyprodukowałeś !!!!!!!

inesss223

Ale to że ktoś może być słabym producentem, nie znaczy, że można go nazywać oszustem, tak jak to zrobił raczek! za taką wolność słowa to ja dziękuję, Saramonowicz zrobił Kaca za prywatną kasę i nic wam do tego! nikogo nie zabił, coś stworzył, coś co nawet jeśli nie było dobre, to nikomu krzywdy nie zrobiło i nienawiści nie usprawiedliwia! Raczek lansował się za darmochę na tym filmie ponad rok i to ci nie przeszkadza? pchał się do każdego programu gadajac na około filmu (pokaż mi gzie się do akcji odniósł) i dzięki tej biednej kac wawie się na nowo wylansował, bo był w czarnej dupie. to wg ciebie jest ok?

inesss223

Ale produkuje, ładnie nazywać kogoś gównorobem? Serial Dziki był oryginalny i dobrze się go oglądało

fast_ball

"Helou" !!! MAMY 2014 ROK; Od napisania tego posta minęło PRAWIE TRZY LATA !! Gratuluję zapłonu, a co do gównoroba- to podtrzymuję opinię; w końcu mamy wolność wypowiedzi i może mi się tenże film kojarzyć z G ÓWNEM właśnie.

inesss223

Ja nie startuję w zawodach w szybkości odpowiedzi, widzę dziwny post to reaguję. Jeżeli jesteś taki rzutki i bystry, to zrób chociaż jeden film! W końcu mamy wolny rynek, więc jeżeli jesteś lepszy, to dawaj, pokaż Samojłowiczowi, że jesteś lepszy. A za wolność słowa typu "mogę opluć każdego bezkarnie" wolę podziękować, trochę inaczej mnie wychowano

fast_ball

A co? Szwagier albo ktoś z Rodzinki nakręcił tę SZMIRĘ, że tak się gorączkujesz?Mamusi ukłony- Tobie -SPADAJ,bo jesteś pieniaczem. I na marginesie - kobitką jestem i to całkiem pyskatą!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones