Ian Somerhalder

Ian Joseph Somerhalder

8,8
11 016 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ian Somerhalder

Ciekawe jak się spisze w Pamiętnikach wampirów :)

Jeffrey_Goines

no właśnie ;P nie mogę się doczekać bo książki bardzo lubiłam

a ten drugi aktor, ten blondyn wygląda jak jakiś sztywny burak... czemu nie wzięli kogoś innego...? xD

Golden_Rose

Tak najlepiej że nasza lekko pusta i przepiękna blondynka Elena jest w serialu brunetką, i podobno jest tylko jedna jej przyjaciółka, Bonnie i Meredith w jednym. Ciekawe jak to pogodzą z Mattem i Damonem? :)

Kllamerka

moim zdaniem świetie go dopasowali do demona ;))jak chcecie wejdzcie na mojego bloga o Pamiętiki wampirów . tam macie fotki, informacji i obsade serialu www.vampireess.blog.onet.pl a Meredith jest ale gra jako jenny i jest jakby nią i połączeiem jescze jakiejś dziwczyy, ale jest mniej ważna niż w książce

użytkownik usunięty
Lady_luna

Wedlug mnie jako Damon swietnie pasuje,widzialam klip z nim w zapowiedziach Vampire Diares i zachowuje sie dokladnie w sposob pasujacy do zlego brata-wampira :)
Co do reszty obsady,na razie nie jestem pewna,Stefano moglby byc przystojniejszy,a Elena,hmm...w powiesci byla to olsniewajaco piekna blondynka,a w filmie widzimy brunetke,ale coz jakies zmiany zawsze musza byc w takich produkcjach :)

W zwiastunach zapowiada się świetnie. :D
Idealnie pasuje do roli Damona. I mnie właściwie cieszy to, że Elenę gra brunetka. Książka jest trochę kiczowata, przez piątą część nie mogę już przebrnąć tak został zagmatwany wątek powracającej Eleny. A to, że jest blondynką niczym Regina George (przyznaje się bez bicia: nie pamiętam czy tyaka jest właśnie pisownia ;]) z "Mean Girls" jeszcze tylko dolewa oliwy do ognia.
Jak dla mnie serial zapowiada się lepiej niż książka :D.
Damon dobrany świetnie, tylko Stefan - bez komentarza... ;/.
Ale i tak od początku książki kibicuję Damonowi. ;ddd

laurrier

IDEALNY DAMON moim zdaniem :D
Ian jest po prostu BOSKI !
Ma to COŚ w oczach (jego oczy są przepiękne!!!), w spojrzeniu, w uśmiechu - będzie idealnym Damonem , który jest moją ulubioną postacią w Vampire Diaries ;))))))

Nadia_Nadia

Moim zdaniem Ian pasuje do roli Damona :D Jego postać w książce jest wyjątkowa. Zawsze bardziej mi się podobał niż Stefano :) Bardzo jestem ciekawa jak wyjdzie ten serial... Mam nadzieje, że przynajmniej równie dobry jak książki xD

Jeffrey_Goines

Powiem tylko tyle- nie zawiodłam się :)

Jeffrey_Goines

tak tak tak :):)

tylko on mnie trzyma przy tym, żeby jeszcze czytać te pamiętniki :P

ale ten Stefo, brat jego, to nie fajny jakiś taki, te jego smutne oczy niezbyt dodają mu uroku. Stefo miał byc męski i nosić obcisłe jeansy! i się pytam się, czemu nie ma loków?!

jednym słowem Damon (Ian) - jak najbardziej i tyle :)

Jeffrey_Goines

zacznę od tego, że książek nie czytałam, ale jestem po drugim odcinku TVD i uważam, że facet jest rewelacyjny, znakomicie pasuje do roli i jest na kim oko zawiesić :D

Sharlene

To prawda jest idealny do roli Damona, jak dla mnie on jest boski. Z pamietników wampirów to Damon mi się najbardzej podobał i w książce i w serialu :)

Jeffrey_Goines

Jak narazie spisuje się świetnie ;)
Damon rządzi.

Cattheriine

spisuje się rewelacyjnie od teraz mój wampir numer 1 :D Robert idzie w kąt :P

cinder_ella

Jak dla mnie świetnie :D Zgadzam się z powyższą wypowiedzią :P Robert idzie w kąt, a Doman nr 1 ;**<33

Cattheriine

On jest najlepszy ; *

Damon <3

Jeffrey_Goines

Moim zdaniem postać Damona dodaje smaczku serialowi, czyni go bardziej
pikantnym (wybaczcie kulinarne porównania, ale jedynie te przychodzą mi do
głowy).W skrócie: serial świetny, z tym że Stefan masakra!, natomiast jego
brat jest absolutnie genialny i niezwykle pociągający!!

curiousity

oo tak, zgadzam się z przedmówczynią^^

laurrier

Ja też.
Wszystko zostało już powiedziane;)

WhiteDemon

Tak zgadzam się. Ale jestem ciekawa co będzie w trylogii o Damonie dalszych częściach pamiętników wampirów w końcu to on jest tu głównym bohaterem a już nie długo 6 cz.

curiousity

Nie podoba mi się jak Ian gra Damona. Irytuje mnie jak nienaturalnie przewraca oczami. Jest przystojny ale nic pozatym. Paul Wesley gra o wiele lepiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones