Humphrey Bogart

Humphrey DeForest Bogart

8,5
9 569 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Humphrey Bogart

dzis na TCM Koralowa wyspa, czekam z niecierpliwoscia

Cyphre

i juz, naprawde swietne kino. Humphrey jest The Best! Polecam

Cyphre

Film bardzo dobry. Humphrey zagrał po swojemu:), a świetną robote wykonał Edward G. Robinson. Myśle, że to własnie ten film został sparodiowany przez twórce "Dnia Świra". Najpierw widzimy jak postac grana przez Robinsona myje zęby wypluwa paste i odrazu zaciaga sie cygarem i pije whisky. Później po goleniu wstaje z krzesła i wyciera sie recznikiem. Warte przemyślenia. Ubolewam nad tym, że teraz nazwiska Bogart, Wells, Cagney, Robinson, Greenstreet i wielu innych, nic nikomu nie mówią(moze troszke starszym pokoleniom lub koneserom kina) albo mówią niewiele. Chaplin jest wmiare znany ale nikt jego filmów nie widział. Teraz też zdarzają się dobrzy aktorzy ale pamietajmy o przeszłosci troszke.

Cagney

G. Robinson...zagral fenomenalnie, z przyjemnoscia go ogladalem...a co do tych nazwisk...niestety...coraz mniej starego dobrego kina w tv...aby dotrzec do 'perelek' z dawnych lat potrzeba nieco inicjatywy, ktorej mysle wielu brakuje...ale juz sie nad tym wiele nie zastanawiam...po prostu ciesze sie, ze ja mam przed soba troche 'zakurzonych' filmow do odkrycia, ktorych obejrzenie zajmie mi troche czasu - moze do tego momentu kino wspolczesne sie neico poprawi...:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones