Hugh JackmanI

Hugh Michael Jackman

8,6
79 667 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Jackman
Kierownica

Musze się niestety zgodzić, a szkoda... Jedyna jego rola, która zapadła mi w pamięć, to "Źródło".

katarzyna141

różnie można na ten temat myśleć...
ja akurat myśle że on jest jednym z tych aktorów którzy z regóły nie grają w ściemach...
Źródło było według mnie najlepszym jego filmem...z resztą sądze że to woogóle najlepszy film jaki do tej pory wyprodukowano...
X Men to przecież świetna seria...bardzo ją lubie...
Van Helsing to była co prawda po części klapa jednak ja myśle że nie jest taki zły....
Zresztą każdy myśli jak chce ja uważam że jest tak samo jak napisałem na początku

SurferDude

zgadzam się z treeoflife. różnie można na ten temat myśleć... ja "zapoznałam" się z Hugh po obejrzeniu X-mena. i szczerze to nie wyobrażam sobie innego aktora w roli Wolverina (uwielbiam X2). Źródło to faktycznie jego najlepszy film. podobał mi się też w "Kate i Leopold" i "Scoop" (chyba nie napiszecie że to złe filmy ) no a co do Van Helsinga ... no to już kwestia gustu bo ja jestem na nie.

wolvi24

Mam inne wyobrażenia co do postaci Wolverina i niestety,ale Jackman nie bardzo mi pasował do tej roli.Jako Van Helsing był niezły,choc sam film nie powalił mnie na kolana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones