Hilary Swank

Hilary Ann Swank

8,1
18 390 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hilary Swank

Jest brzydka, nie umie grac ( nie wiem za co te oscary?) i na dodatek nie da sie ogladac filmow z jej udzialem. Ona po prostu odstrasza widza... I faktycznie jedynie gdzie sie nadala to do zagrania tego babochlopa:/ Ona wlasnie tak wyglada i tylko tak mi sie kojarzy. BEZNADZIEJA!

użytkownik usunięty
abcdefghijk6

Do pięknych rzeczywiście nie nalezy, ale to nie powód żeby od razu kogoś mieszac z błotem! Aktorką jest bardzo dobrą i świadczy o tym m.in. jej rola w "Nie czas na łzy" a jeżeli ty wolisz wypchane piekności jak Paris Hilton to lec do najblizszego kina, tam pewnie jeszcze graja superambitny film "DOM WOSKOWYCH CIAŁ"

Co nei jest piekna? A kto jest piekny? JA bym ją "wziął" bez gadania jakby była taka możliwość!

abcdefghijk6

Ach, to znowu Ty i Twoja argumentacja. Może najpiękniejszą nie jest, ale ją aż tak besztać? Chociaż widziałam tylko jeden film z nią, to uważam, że zasłuzyła na jednego z oscarów. "Babochłop"- ech, nie zaskoczyłaś mnie tym.

abcdefghijk6

A wlasnie ze mnie wcale nie odstrasza wiec nie mow w imieniu wszystkich. Uwazam ze jest jedna z najpiekniejszych aktorek ostatnich lat i wole ja 100 razy niz jakas Paris Hilton czy inna taka Barbie.

abcdefghijk6

No cóż jeżeli takie komentarze daje osoba której ulubionym filmem jest "Piła" to nie warto nawet polemizować i się sprzeczać :-P Nie wiesz za co dostała oskary? I się nie dowiesz bo między uszami to może masz kępkę siana ale na pewno nie mózg.

Aldo_Martinez

Ty też koleś widze za mądry nie jesteś, skoro, żeby zrobić z niego idiotę patrzysz na jego ulubione filmy, to sorry, ale za inteligentnym człowiekiem to nie jesteś :)

użytkownik usunięty
Master

Od dziś nowe prawo. Nie możesz być dobrym aktorem jak nie jesteś ładny/ładna :P

Co wy gadacie ona jest ładną i utalentowaną aktorką a grać umie wspaniale :) jak ktoś sie na niej nie może poznać to tylko jego strata, ręki za to nie obetnę. pozdro :)

Joern

O gustach sie nie dyskutuje ale to że jest ładna to chyba żart??

Tomarz

Nie to że jest ładna to nie jest żart. W końcu sama napisałaś że o gustach się nie dyskutuje.. Jeżeli widziałaś Dotyk przeznaczenia to powinnaś wiedzieć dlaczego tak mówię. To że grywa bohaterki stylizowane na chłopczyce ( Za wszelką cenę, Nie czas na łzy) wcale nie degraduje jej w kategorii urody. Ba co więcej moim zdaniem jest urodziwa. Pozdro :)

Joern

Hmm,Ona/Hilary Swank/ jest ładna na swój sposób.Jej uroda jest taka szorstka(?).Co do jej talentu- jest utalentowaną aktorką, naprawdę, jeden z lepszych.
Nie przepadam za nią ale talent ma a to już jest duży +
Użytkownik który rozpoczął ten temat ma prawo do kryrtyki-każdy je ma.
Szanuje jego wypowiedź i mam nadzieje ,że on uszanuje moją.=D

Desperate

aktorką jest fantastyczną...żeby to stwierdzic trzeba zobaczyc ją w filmie, a gra wyśmienicie.

lollii

Holary jest jedną z niewielu aktorek, które potrafią być w zależności od sytuacji jub roli w filmie niesamowicie piękne (np. na ostatnim rozdaniu Oskarów) oraz brzydkie jak noc ("Za wszelką cenę"). Uważam, że ta sytuacja jest korzystna dla niej, ponieważ ma większe pole manewru jeśli chodzi o postacie, które grywa. Poza tym są gusta i guściki. Dla mnie Swank jest 100 razy ładniejsza i bardziej naturalna niż np. Paris, której bym nie dotknął końcem 2 metrowego kija. Pozdrawiam :)

orson_2

Hilary miało być oczywiście, przepraszam za literówki.

orson_2

Dokładnie, zgadzam się z przedmówcą :P pozdro :)

orson_2

Lepiej bym tego nie skomentowala, od Paris to juz lepsza jest gumowa lalka :))))))))

abcdefghijk6

Moze nie jest najpiekniejsza ale... http://www.slutceleb.com/7/Hilary_Swank_sexy_and_nude/arles_gallery/images/59411 _test.jpg Nadrabia figura...

gumekk

Oprocz tego, oczywiscie znakomita aktorka...

użytkownik usunięty
gumekk

Uważam, ze Hilary Swank jest jedna z najbardziej zdolnych aktorek swojego pokolenia. Zauważcie, ze Hilary nie gra w komercyjnych hitach, tylko w filmach, które w wiekszosci nie są znane szerszej publiczności. A jeżeli są to tylko ze wzgledu na nagrody-chociażby Oscary. I naprawde jest to jedna z niewielu postaci które zyskały ową nagrode przed staniem sie sławną i rozpoznawalną gwiazdą. To właśnie Amerykańska Akademia Filmowa ją wypromowała.
A co do niektórych głupich komentarzy że jest brzydka polecam owe strony:
http://www.oceleb.com/img/hilary-swank/hilary-swank-bio.jpg
http://qqcoisa.com.sapo.pt/hilary%20swank.jpg
http://www.blogdecine.com/images/hilary_swank.jpg

wlasnie dlatego polskie filmy tak wygladaja... bo zwraca sie uwage na wyglad, a nie na talent. taka dancewicz np... albi wlodarczyk.
hilary moim idealem nie jest, ale belucci tez mi sie nie podoba, jednak obie potrafia byc niesamowicie seksowne.

fantyna_2

No dokładnie, w polskim kinie promuje się kult piękna, tylko dlaczego. Otóż wiadomo że 90% polskiej gawiedzi nawiedzi kino w celu poupajania się urodą pani o ładnej buzi, niż oglądnięciem czego ambitnego bez wszechobecnego seksapilu i botoksu.Takie nastały niestety czasy..to się promuje w telewizji, to też jest teraz modne. Tylko sęk w tym że prawdziwy aktor nawet w wieku 80 lat, gdy będzie już stary, brzydki i pomarszczony będzie zachwycał swoim talentem, a pseudo- aktorzy odejdą w zapomnienie tak samo szybko jak ich marne kreacje. Pozdro :)

abcdefghijk6

Przecież jest ładna, i to bardzo, a gra rewelacyjnie.

abcdefghijk6

Jest bardzo piękna. Autor tego komentarza chyba zapomniał okularów założyć, jak ją oglądał.

Jessie

Nie no... to już akurat kwestia gustu. Ona jest troche w typie Umy thurman. Do pięknych nie należy, ale niesamowicie przyciąga wzrok.

fantyna_2

No powiedzmy, że jest ładna, nie piękna. ALe rewelacyjnie gra.

Jessie

I tu się zgodzę. Gra fantastycznie. (kurde, pisze mi cały czas, że za krutki post mam :)

fantyna_2

hehe, to daj spacje i przytrzymaj.

Jessie

Czekaj... Spróbuję... Chyb mam jakąś dziwną spację.

fantyna_2

Jak przycisniesz spację to tak, jakbyś na przykład napisała "w". Spacja=odstęp a odstęp to też jest znak.

abcdefghijk6

Każda kobieta jest piękna na swój sposób,więc bezsensu jest to co piszesz,zastanów sie człowieku.A aktorką to ona jest bardzo dobrą,stąd te oskary.

abcdefghijk6

Oj człowieku,nie wiem gdzie Ty masz oczy.Jest aktorką o specyficznej urodzie,nie jest brzydka...A aktorką to jest ona świetną.

abcdefghijk6

Według mnie Hilary jest bardzo dobrą aktorką. Wcale nie jest brzydka, jak już ktoś napisał ma inną, charakterystyczną urodę, ale o brzydotę posądzić jej nie można. Kwestia gustu. Nie jest słodka i "lalkowa" jak niektóre aktorki, wygląda inaczej i to jest fajne.

abcdefghijk6

Nadzwyczaj urocza, bardzo ładna.
Jest ozdobą dla każdego filmu w którym gra.
:)

sten44

To fajna aktorka i kobieta! Mnie sie podoba:-)