Hilary Duff

Hilary Erhard Duff

7,4
3 985 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hilary Duff

Który film z Hilary Duff uważacie za najlepszy?? :)) Mój najlepszy film z nią to "Szansa na sukces" :))

Viqsia

Moim zdaniem to Idealny Facet i Szansa na sukces :)

niebiesko_oka

Moim zdaniem najlepszy film z Hilary Duff to "Szanasa na sukces". Jednak inne też są świetne.

Viqsia

najlepszy film to Cinderella Story ,a potem Idealny facet

Viqsia

Cinderella Story i Raise Your Voice :)) wszystkie pozostałe też są super ;))

Pozdrawiam :*

Viqsia

Zgadzam się : Najlepszy film to Szansa na sukces. Bo motywuje do działania i ukazuje to że marzenia trzeba realizować... Wogóle jest super filmem, bo niejest kolejną amerykańską komedią która bezpośrednio mówi tylko o sexie ;)

Anulka_2

Moim zdaniem to najlepszy był Material girls :) z 2006 roku gra tam tez jej siostra :P a potem raise your voice :) zresztą wszystkie są kapitalne ;)

Viqsia

Wszystkie filmy w których wystąpiła są najlepsze !!

Malazaa

A Cinderella Story - najbardziej mi się podobał :)

Viqsia

Ja uważam że najlepszy film to cinderella story potem raise your voice no a potem dalsze filmy pozdrawiam:)

Viqsia

moim zdaniem najlepsze to "kadet kelly" i "historia kopciuszka";)) chociaż wszystkie są super;D

Viqsia

najlepszy film Hilary to Cinderella Story , a drugie miejsce dałabym dla Idealnego faceta :]

Viqsia

Według mnie to wszystkie filmy sa super, ale teraz czekam na film "Material Girls".

Viqsia

Wdług mnie najlepszy to szansa na sukces potem historia kopciuszka a potem agent cody banx nie oglądalm idealnego faceta więc niewiem może był by na miejscu...

Viqsia

dla mnie też Historia Kopciuszka i Szansa na sukces. Potem jest Idealny facet :)

Viqsia

Cinderella story i Raice your voice !! Zarąbiste filmy !! :D:D:D

monka503

Moim zdaniem Lizzy Mqwaywer...................... .............................. .............

Viqsia

Moim zdaniem Lizzie McGuire, Cinderella Story, Raise your voice.

Martina10000

Raise your voice, zdecydowanie. I może jeszcze A Cinderella Story.

Alexzandra

No i chyba jeszcze 'Casper and Wendy'. Wiem, że to może dziwne i dziecinne ale ja jakoś lubię ten film.

Viqsia

najlepszy:
1 Historia kopciuszka
2 Raise your Voice
3 Lizzie Mcguire
4 Kadet Kelly

Viqsia

Totalnie :Szansa na sukces!! Potem Lizzy Mcgurie i historia kopciuszka. Hil jest cool!!;)pozdro dla jej fanów;)

Agasia_3

1.Material girls
2.Historia Kopciuszka, Lizzie McG, Raise Your Voice,Perfect man, i odcinek serialu ,,Joan z Arkadii'' w którym zagrała
3.Agent Cody Banks,Casper i Wendy- role 2planowe
reszty nie widziałam niestety

Viqsia

wszystkoe są wyczepiste! ale najpierw podoba mi sie Szansa na sukces potem idealny facet, historia kopciuszka, material girls a na 3 miejscu jest cala reszta ! moze wszystich nie widzialam ale na pewno są fajne jak sie dowiaduje o jakis nowych filmach z nią to zaraz je ściągam bo ją uwielbiam! barzdo takze lubie amande bynes tez jest cool, moze keidys powinny razem wystąpić ?!

szyneczkacolcze

''lubie amande bynes tez jest cool, moze keidys powinny razem wystąpić ?!''
spoko by było

Malazaa

I mogła by też z Mandyy Moore wystąpić

Malazaa

nom fajnie by bylo gdyby razem wystapily w jakisms filmie:)

Malazaa

Też je uwielbiam we dwie super by było jakby razem wystapily w jakimś fajnym romansidełku :D ;):P

szyneczkacolcze

”moze wszystich nie widzialam ale na pewno są fajne jak sie dowiaduje o jakis nowych filmach z nią to zaraz je ściągam bo ją uwielbiam!”Uważam tak samo! ;D

Viqsia

o tak:) ostatnio właśnie oglądałam tej film i jest poprostu zajefajny:D Hilary bardzo fajnie zagrała.pozdro.

Viqsia

Mi najbardziej sie podobała w.. 'Hiistoria kopciuszka' i Lizze...:D

Viqsia

Ja widziałam tylko ''Agent Cody Banks''
''kadet Kelly''i serial Lizzie Macquirre(nie wiem czy dobrze napisalam)
wiec uwazam je narazie za najlepsze:)

Viqsia

aha i jeszcze widzialam Casper and Wendy:)

Viqsia

Filmy z jej udziałem są wszystkie świetne !!!!!!!

kaska_mala1990

No pewnie że tak wszystkie jej filmy są świetne:):):) I oczywiście one jest świetna:):)



I LOVE HILARY DUFF

Viqsia

Wszytskie sa super ale jesli mam wybrac to Lizzie Maguire (jakoś tak sie pisze:P)Opowieść o kopciuszku! i Szansa na sukces:D

Viqsia

Wszystkie filmy z Hil są świetne, ale na 1 miejscu jest Lizzie McGuire Movie, 2 Prawdziwe kobiety, a 3 Cinderella story. Pozdro dla wszystkich fanów Hilary!

Viqsia

Dla mnie nie ma najlepszego;p wszystkie sa świetne;DD a jezeli juz mam wybierać to " The Perfect Man", "Raise Your Voice" i "Cinderella Story" chociaz Fałszywe Dwunastki obie czesci tez z nią uwielbiam;)) Pozdro;*:*:*

Viqsia

Hejcia... Moim zdaniem najfajniejszy film z Hilary to Szansa na sukces i Idealny facet, później Cindrella Story... :D pozdrówka

Viqsia

hm :) już podaję: historia kopciuszka, Lizzie McGuire, idealny facet, Casper i Wendy, :) musze obejrzeć szansę na sukces bo przyznaję że nie oglądałam ;D buźki ;*

JustFurious

Moim ulubionym jest :
* Lizzie McGuire
* Szansa na sukces
* Idealny facet
* Historia Kopciuszka

Wszystkie filmy z jej udziałem lubie ;) Pzdr

Viqsia

1. War, inc.
2. Szansa na sukces
3. Historia kopciuszka
4. Idealny facet

Viqsia

` Moim zdaniem to `Szansa na sukces` i `Lizzie McGuire` ; ) . Pozdro .

Karus_

moim zdaniem rzadzi BEZPRUDERYJNA I HARDCOROWA YONICA, czyli WAR, INC. :p

Viqsia

Obejżałam prawie wszystkie filmy z Hilary i w każdym odbierałam jej role za dobrą robotę:)

Kornelkaa185

Cinderella Story,Raise Your Voice i Cadet Kelly.

Viqsia

szansa na sukces:)))



pozdrawiam:*

epatsis

szansa na sukces ,

war inc

pozdrawiam

Viqsia

Hej,kocham wszystkie filmy w jakich grała Hilary :)

Chocolate_8

ohhh wszystkie filmy w których gra Hilary i które oglądałam ubóstwiam! No ale jeśli najbardziej to chyba Cinderella story xD hehe bo gra tam też Chad ;* <3

Viqsia

A ja lubię jej filmy w takiej kolejności:
1. Historia Kopciuszka
2. Lizzie McGuire
3.Dziedziczki

4.no i Idealny facet

potem dopiero: Szansa na sukces( dla mnie to taki sobie film :P), Kadet Kelly (Jest OK.), I F12, F12 Dwa (mogą być...)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones