Hilarie Burton

Hilarie Ross Burton

7,1
932 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hilarie Burton

nie wiem dlaczego ma taka wysoka ocene, grac to ona nie potrafi. wiec nei rozumiem

frescosenorita

Jak narazie za bardzo nie mżna ocenic czy gra dobrze czy źle poneiważ nie wystąpiłą jeszcze w wielu filmach - ja ją ososbiście widziałąm tylko w OTH ale uważam ze tam zagrałą bardzo dobrze...przekonuje mnie swoją zagrana rolą.

They_Are_Not_You

ale ocena jest napewno za duza, a sophia gra o nieboe lepiej a ma 4 :/

frescosenorita

Ocena Sophii jest niesprawiedliwa, ale to nie znaczy, że Hilarie nie zasługuje na swoją. Według mnie jej kreacja w One Tree Hill jest świetna. Sophia ma niższą ocene, bo wiele dziewczynek było zazdrosnych o jej związek z Chadem co było głupie...

Peyton_3

Ja uważąm że obydwie grają w OTH dobrze - zarówno Sophia jak i Hilarie. Nie można powiedziec że jedna jets lepszą aktoprką a drugą jest gorszą - w tym serialu grają dwa zupełnie odmienne charaktery więc trudno jest powiedziec któa jest lepsza a która gorsza. Co do niskiej oceny Sophii zgadzam się że pewnie wiele dziewczyn zazdrosnych o Chada tak zagłosowało.

They_Are_Not_You

ja sphie widziałm w kilu rolach iw edłg mnie zasługuje an duza
a pani H najwyyzej na 7 moze 7,5 , ale jak sa fanki peyton i jej daja 10 to be zkomenatrza, ja dałam jej 6 a sophi 8

frescosenorita

Jeżeli komuś się pdoba gra Burton w OTH to nie widzę nic złego w tym żeby jej dac 10 - ja narazie żadnej z nich nie oceniłam bo widziałam je tylko w serialu więc nie mam porównania ale nie można powiedziec że jak ktoś daje 10 burton to no comment - no comment to jeżeli ktoś daję niską ocenę Bush za ślub z Chadem....

They_Are_Not_You

wedlug mnie te oceny sa takie bo u Hilarie glosowalo prawie 200 osob i prawie wszystkie na 10, a u Sophi glosowalo prawie 800 osob i pewnie 1/4 tych glosow byla pozytywna ... dlatego sie tak rozni i to jest niesprawiedliwe :|

Cady

U Hilarie głosowało 200 osób które ją lubią za grę i role w OTH i może za jakąś inną role jeszcze a u Bush pewnie z tych 800 osób połowa albo i więcej to zagorzałe fanki C.M.M. Pewnie gdyby nie one to Bush i Burton by miały mniej więcej takie same oceny.

They_Are_Not_You

Za inna role jej lubic nei można bo narazie ich nie miała =)

frescosenorita

dokładnie, a ostatno jej gra jest załosna, nie umie płakac, mamrocze cos pod nosem. tylko smiac sie LOL :/

frescosenorita

Jej gra nie jest żałosna, bardzo dobrze gra. Obie bardzo dobrze grają.

__Madzia__

Dla mnie nie gra dobrze, tak uwarzam przynajmniej w 3 serii od połowy naparwde sie pogorszyła *look*
ja lubie Hilary ale uiwarzam ze ma za wysoka ocenie, i ostatnio sie nie stara...

frescosenorita

Moim zdaniem w OTH zagrała dobrze! Co prawda nie lubie Peyton, ale Hilarie dobrze ją zgrała., może ocena jest za wysoka, ale nie powiedziałabym że nie potrafi grać..Chociaż moim zdaniem Sophia Bush gra lepiej, jej ocena jest napewno nie sprawiedliwa...

frescosenorita

Moim zdaniem w OTH zagrała dobrze! Co prawda nie lubie Peyton, ale Hilarie dobrze ją zgrała., może ocena jest za wysoka, ale nie powiedziałabym że nie potrafi grać..Chociaż moim zdaniem Sophia Bush gra lepiej, jej ocena jest napewno nie sprawiedliwa...

Tinka

Ja również uważam, że obie panie grają świetnie. Osobiście nie przepadam za serialową Peyton, ale to nie powód, aby zaniżać ocenę aktorce. I Sophii, i Hilarie należą się wysokie noty :)
A co do tych dziewczyn oddających Sophii niskie oceny tylko ze względu na to, że była związana z Chadem, to całkowicie się z wami zgadzam. To jest żalosne, no ale cóż poradzić...
Pozdro :)

Axia

Ja uwarzam, ze gra przecietnie, ocena napewno za wysoka 6-7 było by dla niej dobre

oooo_

a co do mojej oceny to 1/10 przykro mi ale nie podoba mi sie =)

frescosenorita

buahaha...

Eh kotus kotus... dwa nicki zakladac zeby tylko znaizyc ocene Hil?

whatever :)

Jak dal meni Hilarie jest bardzo dorba aktorka i jak najbardizje zasluguje na noet jaka ma :)

psawyer91

lmao kas stop it. jakbym chciała to bym załozyła 10 kont ... ale po to go nie załozyłam =)

psawyer91

och i dwa głosy jej sredniej nie zaniza lol

oooo_

oh ale i tak zaczynasz sie znizac do poziomu tych co obnizaly ocene soph !! LOL

psawyer91

nie sadze lol ok nevermind nie chce sie kłucić

oooo_

ja tez nie chce sie klocic ale po prostu mnie tym rozbroilas LOL

frescosenorita

A właśnie ze potrafi.
Oglądałam z nią tylko OTH ale tam była bardzo dobra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones