Gene Hackman

Eugene Allen Hackman

8,3
22 632 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gene Hackman
LeoMessi86

nawet nie oceniłeś, to jak ma byc wyżej. podobno każdy głos sie liczy...

tomasz_user

uzytkownik nie musi pokazywac innym swoich glosow;]
jak dla mnie to top 5 albo nawet 3, ale przeciez tego rankingu w ogole nie powinno sie brac pod uwage. on nawet nie jest poprawnie zrobiony przez moderatorow, bo oto wsrod top AKTOROW na 14 widnieje Tarantino, zaraz za nim Hitchcock, Scorsese i Woody Allen. o co chodzi? nie mowiac o braku w 50tce takich nazwisk jak Malkovich, Day- Lewis, Walken, Caine, Hoffman, Irons...

nika87

wazne ze depp jest 3!

DonVitoCorleone

czy to sarkazm? mam nadzieje, ze tak, bo Deppa nie powinno byc w 30tce no ale "Piraci " i malolaty robia swoje...

nika87

wlasnie...(gdyby jego fani chociaz grape`a ogladali). ale nie no, ladny jest!

nika87

Akurat Tarantino i Allen to genialni aktorzy i miejsca mają w pełni zasłużone, ale faktycznie Scorsese i Hitchcock to nie za bardzo pasują do tamtejszego grona.
W ogóle to ten ranking ssie, czego przykładem jest właśnie Hackman, czy Brad Pitt.

poohatchful

Tarantino pojawia sie w swoich filmach i Rodrigueza. role sa zwykle drugoplanowe i w wiekszosci maloznaczace, nie zgadzam sie , ze mozna mowic o nim "genialny aktor". Allen? no coz, sprawdza sie w roli niedorajd i ciap, drobnych cwaniaczkow (jak w tytule jednego z filmow) jesli masz inne propozycje to sie podziel

nika87

To proszę cię bardzo, obejrzyj sobie "Pulp Fiction", czy "Wściekłe Psy" i wytnij wszystkie sceny, w których przewinął się Tarantino, bo przecież nic nie stracisz, nie?

poohatchful

nie czytasz tego, co napisalam- "w wiekszosci". epizod z Tarantino w "Pulp fiction" jest, moim zdaniem, najgorszym (nie mowie, ze zlym!) epizodem w filmie. dla jednego wystarcza dwie role zeby uznac aktora za genialnego, dla innych jest to za malo
dla pewnosci- nie mowie, ze Tarantino i Allen to zli aktorzy, ale pierwsza 20?

LeoMessi86

dlatego że na obecną chwilę nie gra w hitowych filmach

tomucho77

Gene wypowiedzial sie na ten temat. powiedzial, ze nie dostawal (po "Ławie przysieglych") prawie zadnych rol i dlatego zagral w "Mooseport" i "Supermanie II". oba filmy okazaly sie klapa. w zwiazku z tym postanowil, ze dopoki nie trafi do niego ciekawy scenariusz odpuszcza sobie. mozna wiec zadac sobie pytanie dlaczego nie dostaje dobrych scenariuszy? widocznie go nioe chca, glupki

nika87

albo chce iść na emeryturę

nika87

czy ja wiem czy superman 2 był klapą

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones