Gabriela Kownacka

Gabriela Anna Kwasz

8,2
8 578 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gabriela Kownacka

Piękna kobieta,bardzo spontaniczna,wydawaloby się okaz zdrowia i jakieś takie ciepło z niej biło co sprawiało że zawszę chciało się ją oglądać.Polskie kino zawsze będzie mi się kojarzyło z Gabrielą Kownacką.Czuję tą stratę jakby ktoś bliski z rodziny odszedł.

wreathchlors

Wielki talent? jej śmierć nie jest wystarczającym powodem, aby uważać ją za wielką aktorkę. Zagrała rólkę w rodzinie zastępczej i w sumie nic wielkiego nie osiągnęła. Przeciętna aktoreczka

k0zak111

"Zagrała rólkę w rodzinie zastępczej i w sumie nic wielkiego nie osiągnęła"? O, przepraszam, pozwolę sobie nie zgodzić się z tą wypowiedzią. Użytkowniku k0zak111, proszę przeczytać dokładnie i najlepiej kilkakrotnie filmografię Pani Kownackiej i dopiero potem oceniać, zgoda? Ja w każdym razie podzielam zdanie użytkowników wreathchlors i olkamnyp, a od siebie dodam, że ja zapamiętam Panią Gabrielę Kownacką jako Dorotę z "Matek, żon i kochanek".

joanna_kordus

A ja ją zapamiętam jednak głównie jako fantastyczną Anitę ze "Szpicbródki"
A w temacie "Szpicbródki" to w sobotę o 12.30 będzie leciał ale nie jestem pewien , czy na Ale Kino czy na Kino Polska.

wreathchlors

Też miałam wrażenie tego ciepła które od niej biło. Świetna aktorka teatralna, doskonała w każdej roli. I tak zawsze będzie w mojej pamięci...[*]

olkamnyp

W 100% zgadzam się z przedmówcą. [*] :(

pam

Mszę powiedzieć, że to naprawde dobra aktorka i sprawiała wrażenie bardzio sympatycznej, lecz ponownie ludzie inaczej głosowali po jej śmierci (jak po śmierci innych znanych aktorów) I zastanawiam się dalczeg w ciągu 2 dni ocena znacznie wzrosła. Ludzie nie bądźcie fałszywi...

Jedras992

W wielu fajnych teatrach telewizji grała,w filmie do końca się nie zrealizowała,brakowało jakiejś roli życia ale w wielu filmach się pokazywała.Po prostu zawsze ją kojarzyłem i miała w sobie to coś...

wreathchlors

Zgadzam się. O chorobie Gabrieli Kownackiej wiedziałem od dawna, ale jej śmierć i tak spadła na mnie jak grom z dziwnym niesmakiem: "przedwcześnie"... Miała jeszcze wiele planów, myślę, że nie do końca czuła się spełniona. I pomyśleć, że minęły już prawie 2 miesiące... Pani Kownacka rzeczywiście miała w sobie "to coś", co zawsze przyciąga mnie przed ekran kiedy puszczają "Rodzinę zastępczą". Pociesza mnie myśl, że umarła ze świadomością, że wiele ludzi ją kocha i bardzo ceni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones