Eva Longoria

Eva Jacqueline Longoria

7,9
4 496 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eva Longoria

Oż. Wiem, że jest bardzo lubiana dzięki roli w 'Gotowych na wszystko', czy też niesamowicie poruszającej reklamie Pepsi, czy innego poruszającego teledysku Jessici Simpson, ale moim zdaniem nie powinna znaleźć się pośród tylu wybitnych aktorów w top 100. Lubię ją, darzę sympatią, ładna z niej dziewczyna, ale...

akvarko

ale co??????????????? dla mnie nie dalaś/eś dobrego argumentu według mnie powinna się tam znaleść i tam rzeczywiście jest!!!!!! dla mnie również jest wybitna! szanuje twoją wypowiedź ale nie musze się z nią zgadzać!:)

Eva_Longoria_3

w top 100 moze i nie powinna ale w top 10 wrecz musi sie znalesc ;] jak dla mnie osoba number 1 w hollywood ;]

Eva_Longoria_3

oczywiście, nie musisz się ze mną zgadzać, ale nie musisz mnie też atakować. Nie zrozum mnie źle, lubię tą panią (a raczej postać graną przez nią z DH, bo tylko tam ją widziałam, sic! Opuściłam jej niesamowitą rolę stewardessy nr 3 w Beverly Hills!), ale samo zagranie w JEDNYM SERIALU, REKLAMIE PEPSI i TELEDYSKU JESSICI SIMPSON już świadczy chyba o jakimś poziomie i prędzej Eva znajdzie się w 'top 100 najczęściej pojawiających się w mediach i plotach', niż w top100 aktorskim. Na szczęście już z omawianego top100 spadła na łeb na szyję, więc na tym kończę swoją wypowiedź. Dziękuje c;

użytkownik usunięty
akvarko

Dobra aktorka, lepsza od Elishy Cuthbert, Hilary Duff i Jessici Simpson razem wziętych. Nominowana do Złotego Globu obok laureatek Emmy i Złotych Globów, m.in. Mary-Louise Parker i Felicity Huffman. To już przecież olbrzymia nobilitacja.

Zgadzam się jak najbardziej (chociaż z Felicity Huffman niekoniecznie) c;

akvarko

ja lubię Evę, może w top 100 dałabym innych aktorów, ale w top 100 seriali (gdyby takie było) dałabym ją wysoko...wogóle uważam że powinno być rozróżnienie na aktorów serialowych i kinowym, bo to różnica nie ubliżając nikomu

Joanna_7

Ja zgadzam się z Joanną,W top 100 bym powsadzała lepszych aktorów i aktorek,mimo ze ja lubie,ale w top serialach jest w pierwszej 3 !!!
;)

Joanna_7

Zgadzam się z tym jak najbardziej. Jako aktorka serialowa sprawdza się świetnie, no i znana jest. Co do rozróżnienia top 100 na aktorów serialowych i filmowych z jednej strony masz rację, z drugiej jednak... podam jedyny przykład jaki przychodzi mi do głowy, bo ten aktor ceniony jest i za role w serialu, jak i w filamch, a mianowicie Peter Stormare. Ostatnio zyskał wiekszą popularność dzięki Prison Breakowi, co nie znaczy że wcześniej nie wykazywał się charyzmą i talentem grając w filmach - postaci wprawdzie drugoplanowe, ale charakterystyczne i zapadające w pamięć. Obecnie z tego co pamiętam jest w top100 na filmwebie i jak najbardziej się z tym zgadzam. Pomimo wielkiego talentu nigdy już chyba nie wejdzie wyżej, właśnie przez obsadzanie go w rolach drugoplanowych, ale jak wysoko znalazłby się w wspomnianym przez Ciebie top100 serialowym? Przed Evą, to pewne.