Emmanuelle Seigner

7,9
7 571 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emmanuelle Seigner

Ngdy nie zwracalem uwagi na aktorki,bo i po co,i tak sa niedostepne przeciez.Ale ona wyjatkowo wywarła na mnie ogromne wrazenie, ma niesamowite oczy.Obejrzalem tylko jeden film z nia - Bitter Moon( na pewno obejrze wszystkie inne)Jest to pierwszy film w zyciu z ktorym jestem zwiazany emocjonalnie :)Ogladalem setki filmow ale zaden nie wywarl na mnie takiego wrazenia jak ten.Oczywiscie moge powiedziec ze jest to najlepszy film jaki w zyciu widzialem.Ich milosc(do czasu) jest tak wspaniale pokazana,jak w zadnym innym filmie.No i jej zachowanie na statku - jest tajemnicza i przez to strasznie sexowna,ideal kobiety :)W ogule ten film jest pelny absurdów i dziwnych scen, jest dosyc okrutny, jak na tamte czasy w ktorych byl krecony(teraz swiat jest bardziej okrutny niz wtedy)Pozdro dla wszystkich fanów tej wspanialej pani:) Nabardziej chamski tekst w filmie: "Pamietasz karuzele? Pamietam, jak wizyte u dentysty". Kawal ch..a z niego :)
A co do tego zdjecia to faktycznie nie wyglada tak jak ona

Robson293

Bez wątpienia jest jedną z najpiekniejszych kobiet.Nie brakuje jej oryginalności i naturalności.Ma niezwykłe spojrzenie,a do tego jest wspaniałą aktorką."Gorzkie gody" to znakomity film.Na mnie również zrobił duże wrażenie.Musisz koniecznie obejrzeć "Dziewiąte wrota" i "Pozory i złudzenia".Ja chętnie też zobaczyłbym obraz "Frantic",gdyż widziałem jedynie fragment.

Martin_Eden

"Pozory i zludzenia" to bardzo przecietny film, slyszalem opinie ze jest on podobny do "Gorzkich godów",wedlug mnie nie ma co porownywac, jest to film jakich pelno. Fakt,ze szkielet fabuly jest dosyc ciekawy,ale niestety na koncu mamy to co widizmy od lat w wielu filmach,nie chce zdrzadzac tym co nie ogladali.Co jednak nie zmienia faktu ze warto go obejrzec dla samej Emmanuelle,zagrala swietnie opiekuncza matke, i ogolnie fajnie sie go oglada.I mimo wszystko ciesze sie ze go obejrzalem, i moglem zobaczyc jak ona wyglada 11 lat po "Gorzkich godach". Slyszalem ze "Frantic" jest swietny,i pewnie jest to jeden z jej najlepszych filmow.

Robson293

"Pozory i zludzenia" warto obejrzeć dla Seigner.Szczerze mówiąc nastawiony byłem na świetne kino,a dostałem nudnawy film.Niby oryginalna fabuła,ale jakoś mnie nie wciągnęła.Na pewno nie porównałbym tego obrazu do "Gorzkich godów".Jesli chodzi o film "Frantic" to od czasu do czasu jest powtarzany,więc może kiedyś w końcu uda mi się zobaczyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones