Ellen Pompeo

Ellen Kathleen Pompeo

8,1
3 255 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ellen Pompeo

BEZNADZIEJA

użytkownik usunięty

Nie moge tego zrozumieć jak kobieta która ma 40 lat może grać młodą dziewczynę która ma 25 lat! Denerwuje mnie jej gra w chirurgach i uważam, że powinni do tej roli wziąć jaką młodą, świeżą aktorkę, a nie jakąś starą czerupe;) Najlepiej dla tego serialu by było gdyby w odcinku w którym sie utopiła nie odratowali jej (co w ogóle moim zdaniem było czymś dziwnym)TYLE.

Czy to źle, że jako 40 letnia kobieta może zagrać 25-latkę ? Bo według mnie to nic złego, skoro jej to wychodzi...Mnie się podoba...

użytkownik usunięty
_Jessie_

No dobra, lae jesli ten serial przeciągnie się jeszcze o 10 lat, to dziwne juz aby 50-latka grała 35-latkę.

Widocznie może, a poza tym nie wygląda na swój wiek .. A ja osobiście twierdze, że gdyby nie ona w tym serialu to bym tego nie chciała oglądać, ponieważ kobieta psuje do tej roli :")

użytkownik usunięty

Przede wszystkim Meredith nie ma 25 lat, bo Lexie ma 24 a wydaje mi się, że ojciec Mer nie odszedł od razu po jej urodzeniu... Poza tym przed rozpoczęciem stażu Mer podobno jeździła parę miesięcy po Europie, więc nie jest już taka świeżutka. Niemniej, faktem jest, że tak od 4 sezonu co raz bardziej zaczyna być widać wiek po Pompeo i faktycznie nie wygląda już zbytnio na dwudziestoparolatkę... Aczkolwiek "zmęczony życiem" wygląd można złożyć na karby tego, co przeszła z matką, z ojcem, z Derekiem, stresogennej pracy czy też dwóch przypadków, kiedy o mało co nie umarła.

Mnie również Pompeo na początku trochę irytowała, ale przyzwyczaiłam się zaczęłam doceniać jej oryginalność oraz naprawdę niezłą grę. Poza tym ten serial w zasadzie osadza się na jej postaci i jej historii, i na pewno nie byłby tak popularny, gdyby Pompeo nie była dobra w tym, co robi.

W jedym odcinku było powiedziane, że Izzie ma 29 lat, więc Meredith która gra Pompeo też pewnie ma gdzieś koło tego ;)

_Jessie_

najwyraźniej nie wygląda na 40, a ana 25. I wg mnie wygląda. fajna jest;p

W serialu miała 5 lat kiedy jej matka zostawiła ojca.
w takim wypadku w najlepszym razie ma 29 - 30 lat.
Ma nietuzinkowa urode i naswoje lata nie wyglada, ba wyglada moim zdaniem bez wiekowo.Poza tym niestety nie wszyscy po przejsciach w wieku lat 30 wygladają na młodzieniaszków :)
Z kolei była żona Dereka ma w filmie 39 lat, czego bym jej w życiu nie dała :)

użytkownik usunięty
Misti

Fakt ma nietuzinkową urodę, lubię jej jasne oczy , zawsze przymrużone:) Ale powiem szczerzę , od pierwszego odcinka widać ,że nie ma już takiej elastycznej skóry nawet jak na 30 lat. Oczywiście to nie zmienia postaci rzeczy, moim zdanie świetnie odgrywa powierzoną jej rolę.Ale byłam pewna od momentu jak ją ujrzałam ,że to właśnie mniej więcej 70 rocznik.Poza tym nasza polska mentalność nie może przyjąć do wiadomości ,że ludzie w innych partiach świata nie idą wszyscy na studia jak tylko skończą szkołę średnią. Robią to na co mają ochotę i kiedy tylko chcą i jakoś nikt tego nie komentuje.Trochę odbiegam od tematu ale sama mam 25 lat i dopiero teraz od października zaczęłam studiować medycynę.

Do połowy 5 sezonu różnica wieku pomiądzy Ellen a Mer .. nie przeszkadza i nie rzuca się w oczy .. No ale w 6 sezonie można dostrzec zmarszczki etc. Aa ciąża Pompeo nie wyszła na korzyść, przynajmniej ja tak myślę ..

waniliowo

Raczej wątpię, aby posiadanie dziecka mogło wyjść komukolwiek na niekorzyść. Ale chyba nie o to ci chodziło:)

tom_evans

oj jej wyszło na niekorzyść, też to zauważyłam, że po tym jak "oddała ojcu wątrobę" zdecydowanie wygląda gorzej i widać, że jest starsza niż te 30 lat, ale jak zauważono ciężkie przeżycia i stresująca praca mogły tak wpłynąć na jej wygląd

Marie_

Wg mnie świetnie pasuje do tej roli. No ale może po prostu się przyzwyczaiłam. W każdym razie zdecydowanie nic do niej nie mam i nie wyobrażam sobie innej Meredith.
A tak wogóle to zauważcie, że Sandra Oh (Cristina) jest tylko o 2 lata młodsza, a Justin Chambers (Alex) - o rok.

Ajka13

Tylko chwalić, że tak dobrze wygląda:)

chcialabym tylko zauwazyc, ze Ellen w 1 sezonie chirurgow miala 35 lat, a nie 40.

ONA WYGLĄDA GORZEJ NIZ 40 LATKI , TO MONICA BELLUCCI KTÓRA MA PONAD 40 WYGLĄDA 100 RAZY LEPIEJ , PRZEZ NIĄ CAŁY SERIAL JEST BEZNADZIEJNY

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones