Edward NortonI

Edward Harrison Norton

8,8
100 814 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Edward Norton

myślę, że jest bardzo wyrazisty i charakterystyczny jako aktor...uwielbiam jego głos:taki spokojny, cichy i zrównoważony, bardzo kojący...świetnie się go słucha, bardzo przyjemnie...jeśli dodać do tego ten lekko zalękniony wyraz twarzy i szczupłą postać tworzy to naprawdę fajną całość...stwarza bardzo fajne tajemnicze kreacje, pasuje zarówno do ciepłych jak i tych negatywnych postaci...a nawet trzeba przyznać, że ten jego wrodzony spokój w zetknięciu z ciemnym charakterem granej roli daje ciekawy efekt...

magdam85

lepiej bym tego nie ujęła, masz absolutną rację, szczególnie co do głosu, mogłabym go słuchać godzinami ..

Misery_

Czy ja wiem czy on taki spokojny glos ma. Tzw zgadzam sie, ze jest cudowny ale jak pomysle o Fight Clubie to bardziej kojarzy mi sie z czyms gwaltownym i poirytowanym. Co do reszty sie zgadzam. Misery, swietne zdjecie w profilu.

blowingbubble

Wielbię go w leku pierwotnym xD
Świetny jest, i brak słów :)

użytkownik usunięty
Kansas92

Zgadzam się. Norton to wyrazisty aktor, aczkolwiek jego miejsce w top50 to przesada :)

Dokładnie ! Świetny głos!...;)
i wygląda tez nieźle...
:)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones