Edward NortonI

Edward Harrison Norton

8,8
100 814 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Edward Norton

taki mało znany aktor w sumie mało filmów a taaakk dużo zdjęć !! po co?

użytkownik usunięty
angela4545

dla fanek Hannah Montana i M jak Miłość pewnie mało znany.
a o co chodzi z tymi zdjęciami? że niby te z filmów?

a dla fanek miodowych lat i mamusiek ?
chodzi mi o to ze aktor jest mało znany! w wielu filmach nie grał a zdjęć ma od groma...

angela4545

moze nie gral w masie filmow ale 80% filmow z nim sa godne uwagi.

angela4545

nie czaje ;|

angela4545

Mało znany ? To prowokacja ?:] Nie grał w nie wiadomo jakiej masie filmów bo nie bierze byle jakich ról, w jego przypadku celnym sformułowaniem jest jakość a nie ilość.

galcius

haha :P zgadzam się. zastanawia mnie jedno-jaki jest cel zakładania takiego tematu?

zakrencona_

Witam;)
Czytając komentarz autorki wątku, zastanawiam się, czy to prowokacja, czy popis ignorancji. Bo skoro ktoś ma konto na forum filmowym, to chyba powinien mieć chociaż minimalną wiedzę na temat( przynajmniej )amerykańskiego kina. Edward Norton to, moim ( i chyba nie tylko moim) zdaniem, jeden z największych talentów aktorskich Ameryki. Mało znany aktor??Za dużo zdjęć??Co to w ogóle za problem??:]

angela4545

ok przyznaje sie ja go nie znam a oglądałam mnóstwo filmów i to różnych, obejże sobie coś z nim bo chyba warto skoro tak go bronicie ;p
Pozdrawiam

angela4545

oj warto, warto..

angela4545

Jeśli lubisz "kobiece", romantyczne kino, to polecam E.Nortona w filmie "Malowany welon" :).Pozdrawiam.

angela4545

Ludzie nie dziwcie się, oceny angeli4545 pokazują, że zajmowały ją zupełnie inne filmy. Jednak ja również zachęcam do ,,zapoznania" się z panem Nortonem :)

Fioletowa_

Jej! Przed Świtem 10/10? Taki ostatnio głośny film, a tylko 7 plakatów i to w dodatku wszystkie na jedno kopyto. Powiedz mi angela co Cię tak w tym filmie urzekło, bo powiem szczerze, nie oglądałam. Ale patrząc na twoją ocenę zrozumiałam, że chyba omija mnie coś ciekawego...
Jeśli interesują cie zupełnie innego rodzaju filmy to nikt cie nie zmusza żebyś znała kogos takiego jak Edward Norton, ale nie widzę sensu zadawania pytania po co komu tyle zdjęć. Jak wydać Norton jest obdarzony nie tylko talentem ale i niezwykłą charyzmą i ktoś mądry uznał że taka ilość zdjęć będzie w tym wypadku odpowiednia.
Mimo wszystko radzę odstawić pana Pattinsona a już napewno tego obok Stewart w Sadze Zmierzch i zapoznać się z innymi aktorami m.in Nortonem. Polecam także moich ulubieńców Hanksa i Ledgera

sinusitis

Jej! przed świtem u mnie ma taką ocenę ze względu na książkę .... rozgryzłaś mnie, podoba mi sie takie mało ambitne kino..... wielka mi rzecz!
A co do zmuszania, badz nie zmuszania, również nie zmuszalam cie zebys wypowiadala sie na ten tem bo to moja opinia !! kilka komentarzy dostalam wyciągnełam wnioski i nie potrzebuje rad typu " radzę odstawić pana Pattinsona " bo jesli interesuja cie zupelnie inne filmy to czemu zawracasz sobie główke krytyką Pattinsona, to taka strata czasu ...
zupełnie jak czas który poświęciłaś na ten komentarz .
Teraz znów wyjde na złą ale w***wia mnie zarozumiałość !!

angela4545

zarozumiałość?? To jakoś tobie przeszkadza, że Edward Norton ma dużo zdjęć i chyba to jest dla Ciebie problemem. Skoro tak bardzo Ciebie to boli , to ja nie rozumiem co ty robisz na tym forum

angela4545

Ojej! Jak wiele wniosków wyciągnęłaś z mojego komentarza. To dobrze, ale nie wszystko zostało odpowiednio zinterpretowane. Jak słusznie zauwazyłaś radziłam ci 'odstawić pana Pattinsona' ale czytaj dalej 'a już na pewno tego obok Stewart w Sadze Zmierzch'. Są filmy w których podoba mi się postać wykreowana przez niego. A co do książki 'Przed Świtem', to zaskoczę Cię! czytałam całą Sagę i była to taka strata czasu jak pisanie tego komentarza. A ponieważ lubię tracic czas na głupoty, stąd wiele głupot w moim życiu. Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię i od czasu do czasu komuś coś doradzić, nie trzeba od razu zarzucać mu zarozumiałości.

sinusitis

Ja nie lubię tracić czasu wiec nie będę odp.
Zostawiam ten tem. niech sobie umrze śmiercią naturalną... pzdr.

angela4545

wspaniale, serdecznie Ci życzę abyś więcej nie trafiała na aktorów, którzy nie są popularni a mają tak duuuużo zdjęć, bo to byłoby okropne :) pozdrawiam

Fioletowa_

to bylo uczszypliwe ....ojć .... ale pzdr. rowniez... buziole :) choc nie wiem po co i dlaczego tu jestes ..... ale ciesze sie ze ci ulzyłam (łatwo było)

angela4545

po prostu bawisz mnie :) a jak wiadomo śmiech to zdrowie prawda? dziękuję, miło było

sinusitis

@sinusitis " Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię i od czasu do czasu komuś coś doradzić, nie trzeba od razu zarzucać mu zarozumiałości." ? Jako obiektywny obserwator tej dyskusji mogę ci powiedzieć, że czytając twój komentarz odniosłam wrażenie, że jego celem nie było ze doradzanie i wyrażanie opinii, a pojechanie autorki tematu. W moim odczuciu był zjadliwy i uszczypliwy i daleko mu było do życzliwego polecenia filmów, które według ciebie są dobre. Na świecie żyją różni ludzie, jedni lubią filmy nakręcone dla czystej rozrywki, niekoniecznie ambitne, drudzy te, nad którymi trzeba trochę pomyśleć. To, że ktoś natyka się na kogoś o odmiennym guście, nie jest powodem dla którego ma się on uważać za kogoś lepszego.
A angeli radzę się zainteresować Nortonem, bo to naprawdę dobry aktor :). Może nie jest on znany wśród większości pospolitych popcornożerców, ale mogę śmiało powiedzieć, że nie ustępuje on (nie ustępuje, a może to nawet oni ustępują jemu ;)) umiejętnościami przed aktorami, którzy w mniemaniu większości są uważani za dobrych aktorów. Bardzo polecam "Lęk pierwotny", jeden z jego pierwszych filmów, ale w którym naprawdę popisał się swoimi umiejętnościami. Mnie, szczerze mówiąc, wgniótł on w fotel.
Pozdrawiam i niektórym życzę więcej życzliwego nastawienia (jakkolwiek głupio to brzmi). :)

angela4545

dziecko wróć do oglądania mini mini

angela4545

dobra zwłaszcza część "mało znany". W Twoich kręgach to na pewno.

angela4545

A Lęk Pierwotny to chyba obejrzałaś dla Richarda Gere'a bo skoro po tym filmie nadal nie wiedziałaś kim jest Edward Norton to ja nie wiem na kogo ty tam patrzyłaś...
Tak wiem temat juz dawno przeczasiały, ale to tylko taka moja mała dygresja;) pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones