Edward NortonI

Edward Harrison Norton

8,8
100 814 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Edward Norton

To był pierwszy film, w którym "odkryłam" Edwarda Nortona. Richard Gere (którego
uwielbiam) wypadł przy nim blado... Niesamowity aktor, przykuwa uwagę, przyciąga,
hipnotyzuje, ciekawi, paraliżuje, niepokoi, przeraża, ekscytuje, pobudza, pasjonuje, itd.
Od lat jestem wierna jego talentowi :)

użytkownik usunięty
Beatrix_fw

ja pierwszy raz zobaczyłam go w Zakazanym Owocu :p
nie dość , że przystojny to jeszcze piekielnie zdolny :D

Beatrix_fw

po tym filmie parę dni nie mogłem dojść do siebie. To co Norton zrobił w tym filmie, było niesamowite, jedna z najlepszych ról w historii kina, niesamowicie zagrał, jego najlepsza rola, strasznie się oburzyłem, że nie dostał Oskara wtedy.

mucka77777

I zauważcie jeszcze ,że to była jego pierwsza rola w filmie .

użytkownik usunięty
Doman645

i to właśnie świadczy o jego ogromnym talencie :D choć trzeba też mieć szczęście, żeby od razu mieć możliwość zagrać taką rolę, w takim filmie. wiele genialnych aktorów zaczynało od komedii romantycznych czy samych komedii.

Chciałam wczoraj dopisać ,że to jego pierwsza rola więc tym bardziej pokłon dla niego ale już się nie dało edytować ;/ ....Nie mogę uwierzyć ,że za 2 dni ten niewinnie wyglądający "chłopiec" skończy już 42 lata . A ogólnie co do EN to uważam go za świetnego aktora i już nie mogę się doczekać następnych filmów z nim .Pozdrawiam ;)

użytkownik usunięty
Doman645

jestem wręcz pewna, że za Osierocony Brooklyn dostanie Oscara :D
mężczyzna i syndrom Tourette'a - to będzie mistrzostwo :p


Co do Osieroconego Brooklynu to ciekawa jestem kiedy będzie bo już nie mogę się doczekać ;)

użytkownik usunięty
Doman645

mam nadzieję, że w przyszłym roku wyjdzie, choć znając nasz zacofany kraj, jeśli Osierocony Brooklyn wyjdzie mniej więcej pod koniec 2012, to u nas może w połowie 2013 się pojawi -,- ale jeśli będzie nominacja, może jakoś się ogarną i wyjdzie szybciej :D

nie zapominajcie, że 21 grudnia 2012 będzie koniec świata - hehe
pozdrawiam :)

Beatrix_fw

""odkryłam" Edwarda Nortona"


żalllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

użytkownik usunięty
un_soleil

kolejny napalony trzynastolatek, który uważa, że zwrot " żal " jest adekwatny do każdej sytuacji -,-
WRÓĆ DO SZKOŁY!

no wlasnie ja musze wracac, ty jeszcze tam jestes.......................

un_soleil

Chyba lubisz się upokarzać co ?

Doman645

mam lęk pierwotny od chwili gdy ujrzałem Ediego

un_soleil

nie wszyscy muszą mieć ten sam gust...
niepotrzebnie nawzajem się obrażacie - po co?
Edward Norton ma wielki talent, nawet w gorszych filmach, zawsze mnie intryguje, ciekawi, jest niewielu aktorów, którzy tak na mnie działają...
uwielbiam też Nicolasa Cage, Johna Travolta, Bruce Willisa, Ala Pacino, Anthonego Hopkinsa, Natalie Portman, Meryl Streep, Denzela Washingtona, Samuela l Jacksona, Sandrę Bullock, Seana Conneriego,
Kevina Spacey, Toma Cruise, Harrisona Forda, Julię Roberts, Adama Sandlera, Williama Neesona, Umę Thurman, Jodie Foster i wielu innych...
nie lubię natomiast Jennifer Aniston i Bena Stiller, jeszcze może kilku...
no i co - o czym to świadczy???
że mam wrócić do szkoły?
można uczyć się całe życie - nie koniecznie wracając do szkoły...
pozdrawiam

użytkownik usunięty
Beatrix_fw

nie chodziło mi o to, że powinien wrócić do szkoły dlatego, że nie lubi Edwarda Nortona, ale takie nasunęły mi się wnioski po jego "inteligentnych" komentarzach.

to ja też wypiszę sobie kogo lubię , a kogo nie :
a ja uwielbiam też Heatha Ledgera, Toma Hanksa, Ewana McGregora, Kevina Spacey, Michelle Williams, Ryana Goslinga, Rachel McAdams, Alana Rickamana, Sama Rockwella, Amandę Seyfried i wielu innych i co z tego?
a nie lubię : Toma Cruise'a , Cameron Diaz i wielu innych.

Heath i Tom obok Edwarda to moi absolutni ulubieńcy, rzadko zdarzają się aktorzy z takim talentem.

użytkownik usunięty
sinusitis

podpisuję się pod tym rękami i nogami :p

bardziej rozdrażniła mnie wypowiedź un soleil i faktycznie modny zwrot używany przy każdej okazji: "żal", jest już naprawdę wytarty, przetarty, nudny...
dlatego takie wypowiedzi warto zignorować.... pozdrawiam :)

Beatrix_fw

ej możecie nie rozmawiać o mnie beze mnie?

użytkownik usunięty
un_soleil

nie możemy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones