Edward NortonI

Edward Harrison Norton

8,8
100 814 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Edward Norton

Piszcie swoje opinie na zadane pytanie.
Moim zdanie odpowiedź brzmi NIE.

Madzik_22

moim zdaniem nie jest przystojny, wiele aktorów jest przystojniejszych

Madzik_22

są przystojniejsi od niego, ale on ma w sobie to coś co przyciąga uwage...w "Podziemnym Kręgu" był niezły..;)

Madzik_22

Tak, on jest przystojny.

Madzik_22

Owszem, jest wielu przystojniejszych od Nortona, ale sposób w jak gra, w jakie postacie się wciela, sprawia, że jest genialny, a przy tym niezwykle pociagajacy, a to wiecej niż bycie po prostu przystojnym.

panna_marsowa

nie jest.
ale mimo swojej niepozorności, ma cholernie dużo charyzmy, jest utalentowany, inteligentny, ma niesamowity głos i właśnie to coś, co sprawia, że chce się na niego patrzeć i go słuchać bardziej niż jakiś klasycznych przystojniaków ;)
tak naprawdę to talent i inteligencja są najbardziej pociągające.

panna_marsowa

Zgadzam się, jest bezapelacyjnie niesamowity. Przystojnych aktorów jest mnóstwo, ale Norton jest tylko jeden. Fascynuje każdym ruchem, słowem- jego głos jest bardzo miękki jak na faceta. Szczególnie w Iluzjoniście był piekielnie czarujący. Brak mi słów.

użytkownik usunięty
Madzik_22

Ja uważam, że jest cholernie przystojny. Efektownie wyszedł w "Podziemnym Kręgu". Ma coś w sobie, sposób patrzenia i układania ust, miły głos...

Madzik_22

Może i są przystojniejsi od Edwarda. Ale każdy jest ładny na swój sposób moim zdaniem Norton jest ładny

furlong

to, co napisały moje poprzedniczki - alexa_2 i panna_marsowa wyraża dokładnie także moje zdanie :)
zdecydowanie wolę popatrzeć przez dwie godziny filmu na Edwarda niż na Brada Pitta, którego nigdy nie uważałam za przystojnego.

fleUr_henry

Zgadzam się : "zdecydowanie wolę popatrzeć przez dwie godziny filmu na Edwarda niż na Brada Pitta, którego nigdy nie uważałam za przystojnego." .Pozdrawiam ;)

Doman645

"Zgadzam się : "zdecydowanie wolę popatrzeć przez dwie godziny filmu na Edwarda niż na Brada Pitta, którego nigdy nie uważałam za przystojnego." .Pozdrawiam ;)" - też pozdrawiam;)
Edward ma więcej uroku w sobie niż niejeden hollywodzki przystojniak (ba! Żaden takiego nie ma) i potrafi jak nikt urzekać w roli "grzecznego chłopczyka" jak również zgrywając twardziela...Ech i ten asymetryczny uśmiech i dziwny jak na faceta głos - niedoskonałości bez których po prostu nie potrafię wyobrazić sobie Edwarda:)

Doman645

o to to, długo by na mnie palcem kiwać nie musiał, a Brad by musiał:) I szczerze nie mogę się nadziwic Salmie. Jak mozna zostawic takiego goscia?

Madzik_22

zależy od filmu;P

Madzik_22

Zgadzam się z większością poprzednich opinii. Norton nie jest klasycznym hollywoodzkim przystojniakiem. Ale ma to "coś". Coś co przyciąga i sprawia, że można się na niego po prostu zapatrzeć. Mnie urzeka mnie w nim najbardziej głos, charyzma, dłonie, inteligencja. No... mogłabym tak długo wymieniac. To zdecydowanie mój numer jeden jeśli chodzi o aktorów.

Madzik_22

Jasne, że jest przystojny, ma ten błysk w oku i przepiękny uśmiech.

użytkownik usunięty
Madzik_22

Na pewno ma to coś.Poza tym jest całkiem sexowny

Madzik_22

no moze na tym zdjeciu nie jest przystojny, fakt.
Ale ogólnie rzecz biorąc jest bardzo sexxy
Ma zdecydowanie to coś co może zauroczyć kobitę na amen.
W jego twarzy jest zedecydowanie to coś.
On wygląda nieco jak dziecko, mały grzeczny chłopiec.
Kto zobaczył z nim kilka filmów a nie jeden łatwo powinien to dostrzec.
No i jest bardzo inteligentny, ma przy tym też niezłe ciało :P
Pi es: zmieniłby ktoś to ohydne zdjęcie.

Madzik_22

Facet nie musi być przystojny żeby był pociągający dla kobiety.My przecież przyczepimy się jednej cząstki z całości (i dorabiamy do niej cała ideologie) i już się zakochujemy;) Edward Norton ma to słynne 'Coś' w swoich nicponiowatych oczach i uśmiechu, ktory mowi nam o jakiejs tajemnicy ktorą chętnie byśmy odkryły;)))

Jarona

Zawsze miałam słabość do facetów, którzy maja "to coś". Norton jest tego idealnym przykładem. For me- ideał:) I ten jego głos....:)

Madzik_22

nie klasycznie, ale wg mnie jest. ma cudowny głos. i charyzmę.

aaako

Przystojny,bez wątpienia. Powiedziałabym,że czarujący to słow,które pasuje
do niego najbardziej.

Garth_Rocket

zdecydowanie jest przystojny,urzekający, ja jednak widzę w nim przede wszystkim świetnego aktora.
PS. W Malowanym welonie, Zakazanym owocu tez się super prezentował (mówię o wyglądzie)

użytkownik usunięty
marthe_fw

Zgadzam się. W filmie ,,25 godzina'' wygląda bardzo pociągająco no i podobał mi się w ,,Czerwonym smoku'' :)

Jak dla mnie najlepiej wyglądał w Fight Clubie, a to dziwne, bo nie przepadam za chudymi facetami:)

oj tak w Czerwonym smoku był zajebiście pociągający:)))

Madzik_22

Jak dla mnie, jest on nieziemsko przystojny. Kwestia gustu. Nic innego. Lubię jego oczy.
W ogóle wydaje się być miłym facetem.

Madzik_22

Podoba mi się jego nos.
Naprawdę.

Za krótki za krótki

AnnaFiend

Nigdy nie zastanawialam sie nad jego nosem;p

Madzik_22

może nie klasycznie przystojny, ale na zdjęciu wyszedł świetnie a poza tym ma w sobie zarówno chłopięcy urok jak i charyzmę, no i bardzo lubię jego głos

Madzik_22

dla mnie tak.
ma coś w sobie. taki chłopięcy urok.

Madzik_22

Ma coś w sobie, taki magnetyzm. Mi się podoba

zaneta88

Mi też ;d np. w Czerwonym Smoku :)
Jednak to nie moj typ faceta
pozdro ;D

Madzik_22

Może nie jest klasycznym typem przystojniaka, ale jak ja to mówię, ma to COŚ ;)) Według mnie jest przystojny.

PannaSaporta

Nawiązując do wypowiedzi Garth_Rocket, moim zdaniem absolutnie nie jest przystojny, ale zdecydowanie jest czarujący:)
Natomiast w związku z wypowiedzią Panny Saporta: Rzeczywiście ma w sobie to coś. Może to właśnie ten czar;) Albo jego gra aktorska, bo dopiero poznawszy się na niej stwierdziłam, że jest pociągający (zbudowałam iście staropolskie zdanie;)) No i jest bardzo ładnie zbudowany.

Eveleena

Sęk w tym,że mężczyzna nie musi być przystojny,żeby się podobał. To jest
coś, co 'zaskakuje' od razu, coś w sposobie poruszania się, mówienia,
patrzenia. U aktorów to właśnie ma znaczenie,to nas do nich przekonuje lub
nie, bo każdego pociaga co innego. Jack Nicholson nie jest hollywoodzkim
przystojniakiem,ale ma wyraz twarzy, który raz zobaczony, nie daje o sobie
zapomnieć,także brzydota bywa piękna,jak u Willema Defoe, Stevena
Tylera,Micka Jaggera...Można zmienić zdanie o Nortonie(jeśli się ma
nieprzychylne mu)oglądając,chyba przede wszystkim,...Fight Club,gdzie jest
krótko mówiąc-wyśmienity:)

Garth_Rocket

http://www.youtube.com/watch?v=csUGglcNlyY&feature=related Fanki w każdym
razie ma:)

Garth_Rocket

Naiązując do wcześniejszej wypowiedzi to jak dla mnie tak samo jest z Vincentem Casselem.

użytkownik usunięty
Madzik_22

Tak, jest oszałamiająco przystojny i niezwykle inteligentny - wystarczy posłuchać jego głosu i spojrzeć w jego oczy, żeby nie mieć wątpliwości co do tego, że jest wyjątkowy.
Ale oczywista nie dla fanek kwadratowej szczęki Brada Pitta.

Nie popadajmy w skrajności. Mimo,że uwielbiam Nortona, uważam, że Brad Pitt
jest przystojny i jest dobrym aktorem. Więcej wokół niego blichtru i
paparazzich,ale nie sprowadzałabym go do "kwadratowej szczęki".

użytkownik usunięty
Garth_Rocket

Być może Brad Pitt jest przystojny dla pewnej grupy kobiet, ale dla mnie (a ja jestem facetem) i przynajmniej kilku moich przyjaciółek jego uroda sprowadza się właśnie do kwadratowej szczęki. Ot, gusta i guściki. Jeżeli zaś chodzi o jego aktorstwo, nie ulega wątpliwości, ze nie jest miernotą, ale jakiejś szczególnej brawury tudzież nowatorskiego warsztatu Brad nie prezentuje. Tak czy inaczej Edwarda cenię o wiele, WIELE bardziej, a o Bradzie... No cóż, co można więcej powiedzieć o facecie, który mógłby mieć prawie każdą, a wybrał Angelinę - kobietę kupującą dzieci w Kambodży :D

:D:D:D I chyba jakieś w Afryce jeszcze... Ale to bardzo ładnie z jej strony :D
Co do Edwarda - uważam go za przystojnego mężczyznę. Jego delikatna, specyficzna uroda zwraca moją uwagę na tyle, że wybierając między nim, a wspomnianym Bradem, każdorazowo wybiorę Nortona. Budzi zaufanie i ma coś takiego... :)

Madzik_22

Jak dla mnie ma coś w sobie; ) i do tego swietnie sprawdza sie jako aktor:)

Madzik_22

Moim zdaniem nie jest przystojny.
Ale zdjęcie główne ma korzystne ;)

Madzik_22

w "Malowanym welonie" wyglądał całkiem korzystnie

Madzik_22

Obejrzyjcie sobie "Czerwonego Smoka" tam postać grana przez niego kreowana jest na "przystojniaka" zresztą Norton trochę się zmieniał w swoich rolach w "Więźien Nienawiści" jest łysy i przypakowany wiec jeśli dziewczyny lubią tego typu mężczyzn to w tym filmie będzie dla nich przystojny, jeśli lubią uroczych blondynów to spodoba im się w "Zakazany Owoc" jeśli lubią inteligentów w koszulach i marynarkach to spodoba im się Edward z "Podziemnego Krągu".

netti

mnie się podoba w każdym wydaniu, ma klasę przy okazji piękne oczy i uśmiech,po prostu czarujący jest;p

maga89

Czyli to znaczy, że gdyby znalazł się w Twoim łóżku to było by OSTRo :P

netti

też, ale ogólnie taaki facet to marzenie, dobrze wygląda, ma to coś, jest inteligentny,utalentowany.... itd itd ;]
która by takiego nie chciała? na stałe, nie tylko do łóżka ;>

użytkownik usunięty
maga89

Oj tak, tak :D Popieram koleżankę i zgadzam się w zupełności :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones