Ed Westwick

Edward Westwick

8,7
5 411 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ed Westwick

taki james franco na 200 którymś miejscu, a ten mizerny aktorzyna na 97, bo faneczki
wystawiaja mu 10czki

ladymarie

To, że ty kogoś uważasz za porządnego aktora, nie znaczy, że inni są tego samego zdania. Odrobiny szacunku dla gustów innych osób, bo nie ma takiego co by wszystkim dogodził. Rankingi na fw nie są najważniejsze na świecie i nigdy nie oddadzą faktycznego talentu aktorskiego co do jednej pozycji, m.in dlatego, że znajdziesz tutaj ludzi w przedziale 10-80 lat.

mammoth03

Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię i w przeciwienstwie do Ciebie ladymarie, uwazam ze jest swietnym aktorem, który naprawde umie sie wcielic do konkretnej roli. Tak, aktor powinien byc wszechstronny, ale kazdy aktor jest w czyms najlepszy, w tym wypadku Ed Westwick cudownie sie odnajduje w roli amanta podrywacza i tym, chcąc nie chcąc kradnie dziewczęce serca ;)

Motylek_1990

oglądałem plotkarę i chyba zacznę uważać, ze kobiety są po prostu nie obiektywne w ocenianiu
10/10 ?!?! zartujesz sobie?
10/10 to zasluzona ocena dla aktorow takich jak pacino, hopkins, nicholson
a co do jamesa franco, to jest on o wiele lepszy od westwicka bez watpliwosci, franco ma u mnie 8/10

Motylek_1990

a rola amanta podrywacza w tym serialu nie jest aż tak bardzo wymagająca kunsztu aktorskiego od aktora
ed westwick nie udowodnil rolą w plotkarze ze jest dobrym aktorem, zagral poprawnie, ani dobrze ani zle
wspomniany wczesniej james franco zagral dobrze zarowno w komedii "boski chillout", jak i dramacie "127 godzin", w 127godzin to wrecz sam franco utrzymuje caly film swoją grą aktorską, ktora tam jest swietna

ladymarie

śmieszny jest twój avatar a nie on.

ladymarie

Widoczenie te "faneczki" dają mu 10 za talent .

ladymarie

po pierwsze ten james franco jest o 10 lat starszy od Ed'a, po drugie jego ocena jest taka niska, bo widocznie nie uraczył wielu osób swoją grą. Mówiąc krótko, to james ma pecha, że nie skradł serca nastolatek i innych ludzi oglądających jego filmy :P
a według mnie Ed jest dobrym aktorem. i bardzo go lubie !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones