Ed Westwick

Edward Westwick

8,7
5 483 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ed Westwick

Nie wiem czy wy też tak myślicie...ale Ed strasznie pasowałby na wampira...;) Kurcze...to jego spojrzenie, wyraz twarzy, mimika, w ogóle ruchy.....według mnie powinien zagrać w jakimś filmie wampira, bo pasuje idealnie(według mnie)...;)

Bardzo lubię tego aktora..;**

...;)...

Jasperek123443

hehe zgadzam sie z Tobą ale na role Edwarda Cullena srednio by pasował wole go w Gossip Girl jak przystojnego Chucka z czarnym serduszkiem bijacym dla Blair :D <3 jak wampir nie zrobiłby takiej kariery, bo Pattinsona nie da się zastąpić :D ;p kocham Edwarda, ale nie za to ze utożsamiam go z edwardem z sagi zmierzch ;p tylko za to ze jest boski i nadaje sie do kazdej roli a nie tylko na vampira ;p pozdrawiam :)

Jasperek123443

Ja też go bardzo lubię i masz absolutną rację z tym jego spojrzeniem i ja dorzucę głos.OMG on jest cudowny i to w jaki sposób mówi.Boski.Ale czy na wampira by się nadał to nie wiem.Być może bo jest dobrym aktorem.

Jasperek123443

Wampirem byłby świetnym, ale to musialby być odpowiedni scenariusz. Zgadzam się z plistek43 - ten głos jest niesamowity, nawet jeśli się zestarzeje i nie będzie wyglądal juz tak apetycznie, to głos pozostaje:)... taki uwodzicielski